Bunt Mateusza w "M jak miłość". Marek stawia synowi ostre warunki

2018-04-05 13:57 Ag

Gdzie się w "M jak miłość" podział ten grzeczny Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała), który nie sprawiał rodzinie żadnych problemów? Burza hormonów szaleje u 17-latka do tego stopnia, że w 1364 odcinku "M jak miłość" chłopak zaczyna buntować się przeciwko ojcu. Chodzi oczywiście o Justynę (Olga Kalicka), w której Mateusz jest szaleńczo zakochany. Marek (Kacper Kuszewski) wkracza jednak do akcji, by mieć pod kontrolą nastolatka.

"M jak miłość" odcinek 1364 - poniedziałek, 9.04.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Mateusz Mostowiak z "M jak miłość" szaleje na punkcie Justyny do tego stopnia, że jest w stanie dla niej zrobić absolutnie wszystko. Nawet jeśli to oznacza konflikt z całą rodziną. Udowodnił już to gdy wziął na siebie winę za zabójstwo Maćka Garlickiego (Kamil Mróz).

Kiedy w 1364 odcinku "M jak miłość" ma zapaść wyrok w sprawie Justyny nie wyobraża sobie, by mogło go zabraknąć na sali rozpraw. W końcu to zeznania Mateusza pozwoliły ustalić prawdziwą wersję wydarzeń, a Justyna mogła dowieść, że działała w obronie własnej, bo były kochanek jej groził.

Marek nie chce jednak o tym słyszeć. Zabrania synowi udziału w sprawie. 17-latek nie zamierza go jednak słuchać. Wymyka się z domu, nie bacząc na konsekwencje. Mostowiak spotyka go na przystanku autobusowym gdzie Mateusz czeka na autobus do Warszawy. - Tak myślałem, że cię tutaj znajdę...
- I co zaprowadzisz mnie do szkoły, jak jakiegoś gówniarza?

Marek proponuje synowi układ. - Nie, pojadę z tobą na tę rozprawę. Ale pod jednym warunkiem - że dasz sobie spokój i nie będziesz się więcej spotykał z Justyną... Dzisiejsza rozprawa i koniec. Obiecujesz?
- Ok... - obiecuje Mateusz, jednak nie zamierza dotrzymać danego ojcu słowa.

Kocha Justynę i chce być blisko niej. Kiedy po powrocie do Grabiny Justyna staje się celem ataku Krzysztofa Banacha (January Brunov), bogatego i wpływowego właściciela cukierni, Mateusz znów staje w jej obronie. Wybija szybę u Banacha, lecz zostaje przyłapany na gorącym uczynku. Marek o wszystkim się dowiaduje...

Patrz: Śledztwo Marcina z "M jak miłość". Odkryje przekręt Artura z badaniami DNA

Przeczytaj: Simona znów w "M jak miłość"? Agnieszka Fitkau-Perepeczko chce wrócić do serialu

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Marzy ci się risotto delikatne, aksamitne i esencjonalne zarazem, ale nie wiesz jak się zabrać do przygotowania tego dania? - Sprawdź nasz wypróbowany przepis!

Najnowsze