Śmierć Natalii w Na Wspólnej. Ostatnie chwile szczęścia z Markiem przed wypadkiem - ZDJĘCIA

2018-07-18 7:00 emagu
Na Wspólnej odcinek 1715, Natalia (Laura Breszka)
Autor: x-news Na Wspólnej odcinek 1715, Natalia (Laura Breszka)

W 2715 odcinku „Na Wspólnej” Natalia (Laura Breszka) zginie w tragicznych okolicznościach. Kochanka Marka (Grzegorz Gzyl) i mama trzymiesięcznego Szymusia (Oliwia Galnowska) wpadnie pod samochód i umrze na miejscu! Mamy już zdjęcia z dramatycznego odcinka „Na Wspólnej”. Jak będą wyglądały ostatnie chwile życia Natalii?

"Na Wspólnej" odcinek 2715 - środa, 18.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

W „Na Wspólnej” Marek wdał się w romans z Natalią, która była managerką jego restauracji. Młoda kochanka zaszła w ciążę, a Zimiński stanął na wysokości zadania. Danka (Lucyna Malec) o wszystkim się dowiedziała (to przecież było nieuniknione) i zażądała rozwodu.

Od tej pory Marek mieszka z Natalią w jej domu i wychowuje swojego synka Szymka. Początki były trudne. Natalia cierpiąca na depresję poporodową była przekonana, że nie nadaje się do roli matki. Teraz, gdy wszystko zaczyna się układać… Natalia umrze!

W 2715 odcinku „Na Wspólnej” dzień zacznie się wyjątkowo dobrze. Natalia obudzi się w świetnym humorze i pojedzie na wizytę do kosmetyczki. Gdy tylko wyjdzie z gabinetu, zadzwoni do Marka i powie, żeby przygotował się na spotkanie z piękną kobietą. Niestety po rozmowie wpadnie prosto pod koła samochodu! Mimo reanimacji, Natalia umrze na miejscu.

Marek będzie w szoku, gdy w 2715 odcinku „Na Wspólnej” do drzwi zapukają policjanci. Przekażą mu tragiczną informację – Natalia umarła potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Do Zimińskiego to nie dotrze. Dopiero co z nią rozmawiał! Mężczyzna będzie czekać na powrót ukochanej od kosmetyczki… Dopiero później dotrze do niego, że stracił ją na zawsze.

Jak będą wyglądały ostatnie chwile życia Natalii? Wszystkie zdjęcia znajdziesz w naszej galerii!