Na Wspólnej, odcinek 2716: Marek w rozpaczy po śmierci Natalii! Co będzie z Szymkiem?

2018-07-19 7:17 Z. Sekuła

Śmierć Natalii (Laura Breszka) w "Na Wspólnej" zmieni życie jej najbliższych. Marek (Grzegorz Gzyl) w 2716 odcinku "Na Wspólnej" popadnie w czystą rozpacz! Fakt, że Natalia nie żyje doprowadzi go na skraj załamania. Samotny ojciec nie będzie w stanie pozbierać się po tragedii, która wkrótce spotka jego i malutkiego syna. Pomocną dłoń wyciągnie do niego Gosia (Anna Kerth)... Co jeszcze wydarzy się w serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2716 - środa, 21.07.2018, o godz. 20.15 w TVN

Przypominamy, że w 2715 odcinku "Na Wspólnej" Natalia umrze, a Laura Breszka na zawsze pożegna się z produkcją. Niestety świeżo upieczona mama wpadnie pod koła rozpędzonego samochodu i pomimo wszelkich starań nie uda się jej uratować.

Los będzie chciał, że do tragedii dojdzie niedługo po tym, jak Marek i jego młodsza ukochana nareszcie zaczną układać sobie życie i planować wspólną przyszłość dla małego Szymonka. Gdy policja w 2715 odcinku "Na Wspólnej" zapuka do drzwi Zimińskiego i przekaże straszne wieści, ten popadnie w depresję.

Niestety będzie zmuszony pozałatwiać rzeczy na komisariacie. Gdy zidentyfikuje zwłoki, wróci wyprany z emocji do domu. Wkrótce w 2716 odcinku serialu "Na Wspólnej" w jego mieszkaniu zjawi się Gosia, żeby wspomóc ojca w trudnych chwilach. Zimiński nie będzie w stanie zająć się niczego nieświadomym synkiem, który będzie potrzebował matczynej miłości.

Córka zaopiekuje się maleństwem, a Marek uda się do swojej sypialni. Rzuci się na łóżko i tępo popatrzy się w sufit. Przed Zimińskim w serialu "Na Wspólnej" naprawdę wymagające wyzwanie - będzie musiał doprowadzić się do porządku. Ma dla kogo żyć i musi samotnie wychować małego chłopca. Nie tylko Gosia mu pomoże - wkrótce również Danusia (Lucyna Malec) odezwie się do byłego męża.