Śmierć Arka w Na Wspólnej? Mąż Ewy zdradzi ją z Wiktorią i dostanie zawału serca! - ZWIASTUN

2020-02-03 22:47 Ag
Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk), Kamil (Kazimierz Mazur)
Autor: x_NEWS Na Wspólnej, odc. 3032. Arek (Marek Kalita), Ewa (Ewa Gawryluk), Kamil (Kazimierz Mazur)

Arek Ostrowski (Marek Kalita) z "Na Wspólnej" umrze? Śmierć spojrzy w oczy mężowi Ewy (Ewa Gawryluk) w chwili kiedy jego życie zawodowe i prywatne stanie na głowie. Ostrowski zdradzi Ewę z ordynator Wiktorią Kleczewską (Agnieszka Michalska). A nieco później w 3032 odcinku "Na Wspólnej" zostanie publicznie oskarżony o romans z szefową przez największego rywala, Tomasza Adamskiego (Tomasz Piątkowski). Mocne przeżycia sprawią, że Arek w 3032 odcinku "Na Wspólnej" dostanie zawału serca na oczach Wiktorii i Kamila (Kazimierz Mazur). Czy Ostrowski przeżyje?

"Na Wspólnej" odcinek 3032 - wtorek, 3.03.2020, o godz. 20.15 w TVN

Życie Ostrowskiego w "Na Wspólnej" zawiśnie na włosku w chwili kiedy jego kariera w szpitalu także stanie pod znakiem zapytania.

A przyczynią się do tego bliskie relacje z Wiktorią i zazdrość Adamskiego o to, że to zespół Arka dostał grant z ministerstwa na nowe badania. Największy wróg Ostrowskiego będzie szukał na niego haków. Aż wreszcie, jak podaje "Świat Seriali", zdobędzie dowód, że on i Kleczewska mają romans. Zrobi im zdjęcie w chwili pocałunku!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3024: Igor zginie? Bandyci zabiją Igora za to czego się dowie!

Mąż Ewy dopuści się zdrady w 3030 odcinku "Na Wspólnej". I oczywiście nie przyzna się żonie, że szefowa go pocałowała. Prawda i tak wyjdzie na jaw, bo zdjęcie Ostrowskiego i Wiktorii trafi do dyrektorki szpitala, Anny Kolendy (Katarzyna Wajda). Poza tym Adamski zażąda zwolnienia Arka. Oskarży go o to, że dostał grant dzięki romansowi z szefową!

Napięta sytuacja w szpitalu w 3032 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi do tragedii. Ostrowski dostanie zawału serca po wyjściu z kliniki. Z pomocą pośpieszą mu natychmiast Wiktoria i Kamil. W ciężkim stanie Arek trafi na stół operacyjny. Jego operację przeprowadzi Adamski. Zabieg się uda, ale mąż Ewy zapadnie w śpiączkę. Nie będzie wiadomo czy przeżyje!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

Najnowsze