Na Wspólnej, odcinek 3024: Igor zginie? Bandyci zabiją Igora za to czego się dowie?

2020-01-29 13:25 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3024: Igor zginie? Bandyci zabiją Igora za to czego się dowie?
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3024: Igor zginie? Bandyci zabiją Igora za to czego się dowie?

Igor (Kuba Wesołowski) z "Na Wspólnej" nie przeżyje starcia z groźnymi bandytami z mafii taksówkowej? Porwany przez taksówkarzy Igor będzie pewny, że czeka go śmierć. W 3024 odcinku "Na Wspólnej" uwięziony w jakimś garażu na odludziu zacznie szykować się na najgorsze. Przywódca gangu, Rudy (Marek Bera) wyda wyrok śmierci na Nowaka. Zdemaskowany dziennikarz na własne oczy zobaczy bowiem jak bezwzględni są taksówkarze, którzy napadają na klientów Azjatów. Czy w 3024 odcinku "Na Wspólnej" Igor zginie?

"Na Wspólnej" odcinek 3024 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Porwanie Igora w "Na Wspólnej" to dopiero początek jego koszmaru. Bo przestępcy z mafii taksówkowej nie będą mieli dla niego litości. Po tym jak Nowak zobaczy jak okrutnie traktują ofiary napadu, klientów z Azji, których okradają i wywożą do lasu, sam znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

A najgorsze będzie to, że policjanci Iga (Lidia Sadowa) i Robert (Dariusz Wnuk), którzy zgodzili się, żeby jako tajniak wniknął do gangu i przeprowadził dziennikarskie śledztwo, nie zdołają pomóc Igorowi. Tuż po jego nagłym zniknięciu znajdą w lesie świeży grób. I przez chwilę będą pewni, że Igor nie żyje.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3023: Darek i Aneta nie dostaną rozwodu. Pójdą razem na małżeńską terapię

Dopiero w 3024 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że porwany Igor jest przetrzymywany przez gangsterów w garażu, na obrzeżach miasta. Szef mafii Rudy zleci swoim wspólnikom, by zabić Nowaka. Bez większego trudu zdemaskują go i odkryją, że nowy taksówkarz jest wtyczką policji. Między bandziorami dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Pobity Igor w 3024 odcinku "Na Wspólnej" w pewnym momencie straci nadzieję, że ktoś go uratuje. Zacznie szykować się na śmierć z rąk taksówkarzy-gangsterów. Czy Iga i Robert znajdą Igora nim dojdzie do tragedii i bandyci wykonają wyrok śmierci?

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3026: Jarogniew pobity przez Darka! Pójdzie o dziewczynę

Najnowsze