Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zniknie. Robert i Iga znajdą w lesie świeży grób

2020-01-25 18:59 sz
Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zniknie. Robert i Iga znajdą w lesie świeży grób
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3022: Igor zniknie. Robert i Iga znajdą w lesie świeży grób

W 3022 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) zapadnie się pod ziemię! Zbiegnie się to w czasie z odnalezieniem świeżego grobu w lesie. Robert (Dariusz Wnuk) i Iga (Lidia Sadowa) w "Na Wspólnej" wpadną na mrożące krew w żyłach znalezisko podczas poszukiwań dziennikarza... Czy mafia zabije Igora? Sprawdź, co wydarzy się w 3022 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3022 - czwartek, 22.02.2020, o godz. 20.15 w TVN

Misja Igora zakończy się tragedią w 3022 odcinku "Na Wspólnej"? Dziennikarz podjął się wyjątkowo trudnego zadania. Ma zinfiltrować mafię taksówkarską, która porywa i okrada zagranicznych klientów. Nowak w "Na Wspólnej" nawiązał współpracę z policję. W nadhodzących odcinkach Iga i Robert ostrzegą go, jak niebezpiecznej misji zamierza się podjąć. Funkcjonariusze przygotują go najlepiej, jak tylko będą mogli - przeszkolą go z tego, jak ma się zachowywać i co mówić. Oprócz tego dadzą mu nową tożsamość i telefon, dzięki któremu będą mogli szybko namierzyć go w każdej chwili.

Niestety to nie wystarczy. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Igor wpadnie w bardzo poważne kłopoty i zniknie bez śladu. Robert i Iga w 3022 odcinku "Na Wspólnej" rozpoczną poszukiwania. W końcu w domu czekają na niego żona i córka. Elżbieta (Paulina Chapko) nie będzie mieć pojęcia przez ten czas, co dzieje się z mężem. Niestety przyjaciele dziennikarza podczas poszukiwań natrafią na mrożące krew w żyłach odkrycie, które sprawi, że stracą wiarę zarówno w powodzenie misji, jak i w odnalezienie Nowaka. Przeczesując las niespodziewanie wpadną na płytki, świeżo wykopany grób! Czy to możliwe, że mafia odkryje prawdziwą tożsamość Igora i bandyci postanowią go załatwić? Z pewnością są gotowi na wszystko, żeby tylko uniknąć kary więzienia za wielokrotne pobicia i wymuszenia. Czy Elżbieta dowie się, że jej mąż może nie żyć? W 3022 odcinku prawda w końcu wyjdzie na jaw....

Najnowsze