Na Wspólnej, odcinek 3003: Igor winny pobicia pianistki! Zabiorą jej wszystko

2019-12-28 19:02 sz
Na Wspólnej, odcinek 3003: Igor winny pobicia pianistki! Zabiorą jej wszystko
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3003: Igor winny pobicia pianistki! Zabiorą jej wszystko

W 3003 odcinku "Na Wspólnej"" Igor (Jakub Wesołowski) popełni błąd, który może kosztować młodą dziewczynę życie. Dziennikarz w 3003 odcinku "Na Wspólnej" umówi się z Lin (w tej roli Mayu Galińska Sakai), wybitnie uzdolnioną pianistką. Przez jego niedbalstwo Igor doprowadzi do tragedii! Co takiego zrobi? Po co spotka się z Lin? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3003 - środa, 8.01.2019, o godz. 20.15 w TVN

Igor w 3003 odcinku serialu "Na Wspólnej" zrobi coś, czego jeszcze długo sobie nie wybaczy. Dziennikarz w nadchodzących tygodniach weźmie się ostro za pracę. Jednym z jego nowych zadań będzie przeprowadzenie wnikliwego wywiadu ze wschodzącą gwiazdą muzyki klasycznej. 

Do serialu "Na Wspólnej" dołączyła Mayu Galińska Sakai, którą niektórzy fani seriali mogą kojarzyć z roli w serialu "M jak miłość". Aktorka wcieli się w młodą Chinkę o imieniu Lin. Dziewczyna będzie pianistką, a dokładniej laureatką Konkursu Chopinowskiego.

W 3003 odcinku "Na Wspólnej" Igor rozpocznie przygotowania do wywiadu z nią. Lin przyleci do Polski, a on zobowiąże się do odebrania jej z lotniska. Niestety przez zaniedbanie dziennikarz spóźni się na miejsce spotkania i dziewczyna sama wezwie taksówkę. Trafi na drania, który wywiezie ją za miasto, brutalnie pobije i okradnie ze wszystkiego, co wzięła w podróż!

Igor w "Na Wspólnej" poczuje się winny. Nie będzie mógł sobie wybaczyć, że dopuścił do takiej sytuacji. W końcu spotkają się... Czy Lin zostanie w jego życiu na dłużej? W poprzedniej roli telewizyjnej Mayu Galińska Sakai nieźle namieszała w związku innych bohaterów. Czy Elżbieta (Paulina Chapko) powinna obawiać się pięknej pianistki? Przekonamy się już wkrótce w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej". Zobacz zdjęcia w naszej galerii poniżej.

Na Wspólnej, odc. 3003. Igor (Jakub Wesołowski), Lin (Mayu Galińska Sakai)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3003. Igor (Jakub Wesołowski), Lin (Mayu Galińska Sakai)