Na Wspólnej, odcinek 3012: Igor zostanie gangsterem. Iga i Robert skażą go na śmierć?

2020-01-24 14:22 sz
Na Wspólnej, odcinek 3012: Igor zostanie gangsterem. Iga i Robert skażą go na śmierć?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3012: Igor zostanie gangsterem. Iga i Robert skażą go na śmierć?

Igor (Jakub Wesołowski) w 3012 odcinku "Na Wspólnej" podejmie decyzję, od której nie będzie odwrotu. W 3012 odcinku Nowak wejdzie pod przykrywką w szeregi mafii taksówkarskiej. Na misję oddelegują go Robert (Dariusz Wnuk) i Iga (Lidia Sadowa). Policjanci w "Na Wspólnej" ostrzegą dziennikarza, że to śmiertelnie niebezpieczne zadanie. Czy skażą go na śmierć? Sprawdź, co wydarzy się w 3012 odcinku serialu.

"Na Wspólnej" odcinek 3012 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3012 odcinku "Na Wspólnej" Igor okłamie Elżbietę (Paulina Chapko) i wejdzie w szeregi mafii! W poprzednich odcinkach Nowak dowiedział się o istnieniu zbirów dzięki pianistce z Chin, która wzięła taksówkę z lotniska i zamiast dojechać bezpiecznie na miejsce, to została pobita, okradziona i zostawiona samopas pośrodku niczego. Bohater "Na Wspólnej" zawiadomił o zajściu policję i postanowił raz na zawsze rozprawić się ze zbójecką grupą. 

Na Wspólnej, odc. 3012. Iga (Lidia Sadowa), Robert (Dariusz Wnuk), Igor (Jakub Wesołowski)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 3012. Iga (Lidia Sadowa), Robert (Dariusz Wnuk), Igor (Jakub Wesołowski)

W ty celu Igor w 3012 odcinku "Na Wspólnej" zacznie działać pod przykrywką. Przed wejściem w nowe życie spotka się w komisariacie z Igą i Robertem, którzy ostrzegą go, że podjął się śmiertelnie niebezpiecznego zadania. Dadzą mu ostatnie wskazówki przed wyruszeniem w nieznane dla niego tereny.

- Personel będzie plotkował, ze jesteś samotny, po rozwodzie, masz na koncie jakiś wyrok lub rząd ściga cię o alimenty. Generalnie nie masz kasy, dlatego łapiesz każdą fuchę - powie Robert w 3012 odcinku.
- I twój nowy przyjaciel... - Iga w "Na Wspólnej" wręczy Nowakowi jego nowy telefon. 
- Noś tylko ten. Prywatny schowaj, a najlepiej wyłącz. Naucz się kodu alarmowego, w razie potrzeby będziemy cię namierzać.
- Telefon ma wbudowany lokalizator. I dzwoń do nas tylko z tego numeru.
- gdyby coś poszło nie tak... Nie szarżuj, przerwiemy akcję - Robert spojrzy na Igora poważnie, jednak ten zignoruje troskę funkcjonariuszy. 
- Nie będzie potrzeby - odpowie. 
- Oby... - policjanci nie będą przekonani jego optymistycznym podejściem. Czy to zawodowe doświadczenie, a może faktycznie przewidują najgorsze? Czy Igor zginie z rąk mafii taksówkarskiej? Przekonamy się już w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej".

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 3020: Julka ciężko chora. Igor i Elżbieta będą drżeli o życie córki - ZDJĘCIA

Najnowsze