Na Wspólnej

Śmierć Anny Kolendy w Na Wspólnej. Katarzyna Wajda zdradziła powód odejścia z serialu. Fani są zrozpaczeni

2023-09-19 21:16

Katarzyna Wajda po 6 latach żegna się z "Na Wspólnej", a jej bohaterka odejdzie na zawsze w 3691 odcinku uwielbianego serialu TVN. Anna Kolenda umrze podczas dramatycznego porodu, gdy na świat przyjdzie dziecko jej i Kamila (Kazimierz Mazur), córeczka. Odejście kochanki Kamila to prawdziwy szok dla fanów, którzy po obejrzeniu prapremier "Na Wspólnej" przenieśli się na profil aktorki na Instagramie, gdzie, pogrążeni w smutku, zalali ją lawiną pytań! Kasia Wajda postanowiła odnieść się do sprawy i zdradziła widzom prawdziwy powód! Umieściła też specjalne oświadczenie. Sprawdź co napisała!

Śmierć Anny Kolendy w 3691 odcinku "Na Wspólnej". Dlaczego Katarzyna Wajda odeszła z serialu?

Śmierć Anny Kolendy wstrząsnęła widzami "Na Wspólnej", choć nie została jeszcze pokazana na antenie TVN-u! A to dlatego, że zagorzali fani zdążyli już obejrzeć prapremiery serialu na Playerze, gdzie na własne oczy zobaczyli jak kochanka Kamila umiera! Zdradzamy, że Anna odejdzie tuż po dramatycznym porodzie, gdy na świat przyjdzie pierwsze dziecko i Hoffera. Kolenda zdoła się jedynie dowiedzieć, że mają córeczkę, a następnie straci przytomność, której niestety już nie odzyska. Dopiero w 3692 odcinku "Na Wspólnej", gdy na miejsce dotrze matka Anny, Teresa Boska (Sylwia Wysocka), lekarka przekaże, że Kolenda nie żyje. A tym samym po 6 latach Katarzyna Wajda na dobre pożegna się z uwielbianym serialem TVN!

Odejście Kolendy z "Na Wspólnej" rozpętało wśród widzów prawdziwą burzę! Fani serialu od razu przenieśli się na profil Wajdy na Instagramie, szukając odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytanie - dlaczego Anna umarła, skoro dopiero co wrócili do siebie z Kamilem i postanowili stworzyć prawdziwy dom dla ich córeczki. Wówczas do sprawy odniosła się sama zainteresowana, która przyznała fanom "Na Wspólnej", że była to wyłącznie jej decyzja i scenarzyści nie mieli na nią żadnego wpływu! A gdy zdecydowała odejść się bezpowrotnie, to jej wątek zakończył się śmiercią!

- Dlaczego Pani postać z Na Wspólnej została uśmiercona ? Nie mogę się z tym pogodzić:( tak czekałam na i żyli długo i szczęśliwie:( - spytała jedna z fanek serialu.

- Podjęłam trudną decyzję o odejściu z serialu i otworzeniu się na nowe. Wątek musiał się jednoznacznie zakończyć, wiem że smutno. Dziękuje za oglądanie losów Kamila i Kolendy. Pozdrawiam☘️ - wyjaśniła Katarzyna Wajda.

- Przykro mi, że zniknęła Pani z serialu😢 - skomentowała kolejna.

- Niestety, ale była to moja decyzja nie scenarzystów. Pozdrawiam i dziękuje za to że była Pani z nami - dodała aktorka.

Wówczas na profilu Katarzyny Wajdy na Instagramie pojawiła się lawina podziękowań i smutku fanów "Na Wspólnej", którzy nie mogli pogodzić się z zakończeniem wątku Anny Kolendy. Tym bardziej, ich ogromnie liczyli, że po powrocie do Kamila już nikt i nic nie stanie na ich drodze, ale niespodziewana śmierć odebrała im wszystko. I przez to Hoffer zostanie z dzieckiem zupełnie sam i kompletnie sobie z tym nie poradzi. W 3701 odcinku "Na Wspólnej" lekarz będzie zmuszony poprosić o pomoc Arka Ostrowskiego (Marek Kalita), ale największym wsparciem okaże się dla niego Ula (Julia Jurek), która po śmierci kochanki ojca pojawi się w mieszkaniu i nieco go odciąży.

- Dziękujemy za cudowną Ankę Kolendę, będziemy tęsknić😢;

- Powodzenia w dalszej karierze i wielki smutek, że zabraknie tak barwnej postaci w serialu 🥲;

- Również dziękuję za Pani rolę w Na wspólnej. Ubolewam, że Pani odchodzi, w związku z czym moja przygoda z tym serialem też się kończy, ale rozumiem decyzję i życzę powodzenia w kolejnych produkcjach 🙂

- Wielka szkoda,że nie zobaczymy pani już w Na Wspólnej.😔 Do ostatniej chwili myślałam,że to są plotki i że nadal będzie pani grać rolę ale mam nadzieję,że niedługo zobaczymy panią w innych produkcjach. Trzeba uszanować pani decyzję. Życzę powodzenia. 😉🙂;

- Autentycznie jest mi przykro, że znika Pani z serialu. Nawet w temacie zdrady kibicowałam mocno, żebyście byli razem z Kamilem 😂 W ogóle bardzoo dobrze mi się Panią oglądało. Czekałam nieustannie na nowe wątki. A tu już koniec. Smutno 😢 Tyle człowiek czekał na powrót Kolendy, po czym nagle znika. No nic… czekam na nowe odsłony, które będę pewnie oglądać ! Ściskam mocno ❤️

- "Na wspólnej" tylko ze względu na wątek Pani i Pana @kazik_mazur . Widziałam odcinki na player że umrze Pani przy porodzie ☹️☹️☹️. Strasznie szkoda,bo myślałam, iż jednak wątek Waszej pary zakończy się happy endem. Bardzo szkoda, chociaż to tylko serial.☹️☹️☹️. Niemniej jednak powodzenia w nowych wyzwaniach.🙂🙂🙂. Pozdrawiam serdecznie 🙂🙂🙂

- Do ostatniej chwili chciałam ,wierzyć że to tylko plotka i że jednak zobaczymy panią w kolejnych odcinkach "Na wspólnej "Tym bardziej że wątek Ani i Kamila ostatnio wrócił na dobre i cieszyłam się że skończy się happy endem. Dla waszego duetu z @kazik_mazur zasiadałam z mamą ,przed telewizorem ☺. Wielka szkoda serial wiele straci bez pani udziału mam nadzieję że niedługo fani będą mogli zobaczyć panią w innych produkcjach życzę powodzenia i Pozdrawiam serdecznie 🙂🙂🙂.

Po emisji ostatniego odcinka "Na Wspólnej" z udziałem Anny Kolendy, w którym bohaterka Kasi Wajdy zmarła, aktorka wydała także specjalne oświadczenie na Facebooku i Instagramie.

"Ze smutkiem, ale niestety rozstaję się z postacią Anny Kolendy. Była to bardzo trudna decyzja, ale mam nadzieję że czas przyniesie nowe wyzwania. Dziękuje za te wszystkie lata wzlotów i upadków, łez i śmiechu, upartej ale oddanej Pani Dyrektor. Dziękuje Wam drodzy widzowie, za wsparcie, miłe komentarze i wierne śledzenie losów naszych bohaterów!" - napisała Wajda w pożegnalnym poście.

Na Wspólnej, odcinki 3690-3693 ZWIASTUN. Anna Kolenda urodzi Kamilowi córkę. Kasia dowie się o zdradzie Darka?
Najnowsze

Materiał sponsorowany