Powrót Oli do Na Wspólnej. Marta Wierzbicka nie może jeszcze ujawniać szczegółów! - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Radek Orzel Powrót Oli do Na Wspólnej. Marta Wierzbicka nie może jeszcze ujawniać szczegółów! - ZDJĘCIA

Powrót Oli do Na Wspólnej. Marta Wierzbicka nie może jeszcze ujawniać szczegółów! - ZDJĘCIA

2022-06-29 14:35

Ola wróci do "Na Wspólnej"? Marta Wierzbicka odeszła z serialu TVN pięć lat temu. Później pojawiła się gościnnie, a jej bohaterka przyjechała do Polski z Anglii na ślub Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl). Ale od trzech lat nie wiadomo co się dzieje z Olą Zimińską, jak potoczyło się jej życie z nowym chłopakiem, którego przywiozła na ślub rodziców. Marta Wierzbicka ostatnio usłyszała od fanów na Instagramie, że bez Oli jest nudno w "Na Wspólnej". Kiedy padło pytanie o to, czy Ola kiedyś wróci, Wierzbicka musiała milczeć. Coś jest na rzeczy! Poznaj szczegóły.

Czy Ola wróci kiedyś do "Na Wspólnej"? Co się dzieje z córką Danki i Marka Zimińskich?

Powrót Oli do "Na Wspólnej" i Marta Wierzbickiej do obsady serialu po trzyletniej przerwie to jedna z najpilniejszej strzeżonych tajemnic. Ostatni raz Ola pojawiła się w rodzinie Zimińskich z okazji ślubu Danki i Marka. Przyjechała na ceremonię z Anglii z nowym ukochanym, Peterem (Wiktor Bagiński), który okazał się specjalistą od demonów, a do tego na wieczorze kawalerskim Marka wciągnął go w palenie trawki. Ola nie zagrzała jednak długo miejsca w kraju. Szybko Szybko opuściła rodzinę i od tamtego czasu nie wróciła już ani razu. Nic dziwnego!

Pięć lat temu w "Na Wspólnej" Miała za sobą trudne przejścia z siostrą Gosią (Anna Kerth) i byłym kochankiem Błażejem (Jakub Świderski), którzy dopuścili się zdrady! Ostatecznie wybaczyła swojemu byłemu chłopakowi, że zostawił ją dla jej siostry, ale siostrzana więź została na zawsze zerwana. Miłosne perypetie Oli zawsze wprowadzały sporo emocji do "Na Wspólnej". Eksperymentowała nawet z kobietami i przez jakiś czas była lesbijką. Nie ma się co więc dziwić, że bez niej wieje nudą u Zimińskich.

Nie przegap: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Marta Wierzbicka pytana o powrót Oli do "Na Wspólnej" wykonała gest jakby zamykała sobie usta na klucz. Nie potwierdziła, ani też nie zaprzeczyła, że Ola kiedyś wróci z Anglii, znów będzie ważnym członkiem rodziny Zimińskich, więc jeszcze nic nie jest przesądzone i może się pojawić w każdej chwili. Być może już w nowych odcinkach "Na Wspólnej" jesienią. Bo te, które emitowane są teraz w TVN zostały nakręcone wczesną wiosną i nie było w nich Wierzbickiej.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Najnowsze