Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert wróci do policji! Zajmie się sprawą gwałtu i puszczą mu hamulce!

2020-07-21 13:09 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert wróci do policji! Zajmie się sprawą gwałtu i puszczą mu hamulce!
Autor: X-NEWS Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert wróci do policji! Zajmie się sprawą gwałtu i puszczą mu hamulce!

Robert (Dariusz Wnuk) odzyska pracę w policji w 3083 odcinku "Na Wspólnej" po wakacjach 2020! Tadeusiak został zawieszony w obowiązkach po tym, jak śmiertelnie postrzelił dziewczyną biorącą udział w napadzie na kantor. Zaczął pić i znęcać się nad swoją rodziną. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) postawi mu ultimatum i Robert zgodzi się pójść na terapię. Nie dotrzyma jednak obietnicy, bo szef da mu ostatnią szansę i przydzieli ważną sprawę. Czy Tadeusiak w "Na Wspólnej" wróci do picia i upadnie jeszcze niżej?

"Na Wspólnej" odcinek 3083 - nowe odcinki już we wrześniu w TVN

W 3083 odcinku "Na Wspólnej" Robert znajdzie się w potrzasku! W sezonie przed wakacjami 2020 jego życie runęło w gruzach. Wszystko przez jedną, nieprzemyślaną decyzję. Tadeusiak samodzielnie ruszył do akcji podczas napadu na kantor i śmiertelnie postrzelił młodą dziewczynę. Opinia publiczna uznała go za porywczego mordercę, a szef zawiesił w obowiązkach. Bohater "Na Wspólnej" zamknął się w sobie i zaczął pić, co poskutkowało awanturami w domu, a na końcu doprowadziło do przemocy wobec Weroniki i dzieci. 

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika pobita przez Roberta na oczach dzieci wyrzuci pijaka z domu

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Beata i Paweł zaręczą się w żałobie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W 3083 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka postawi Robertowi ultimatum. Policjant zgodzi się na żądanie ukochanej i zacznie przygotowania do wyjazdu na zamkniętą terapię w ośrodku odwykowym. Tuż przed wyjściem Tadeusiak dostanie pilna wiadomość z komisariatu. Okaże się, że ma stawić się na miejscu jak najszybciej. Tak też zrobi.

Jak donosi "Świat Seriali" Robert obieca Weronice, że zajdzie tam tylko na chwilę, by przekonać się, czego od niego chcą. Podczas rozmowy z szefem Tadeusiak dowie się, ze córka komendanta została brutalnie zgwałcona! "Góra" postanowiła, że to własnie zawieszony policjant najlepiej zajmie się tą sprawą. Zostanie przywrócony do służby w trybie natychmiastowym.

- Jeśli się wykażesz, cofniemy ci degradację. A jeśli odmówisz, na zawsze pożegnasz się z pracą w policji - usłyszy Tadeusiak. Wybór będzie prosty. Bohater "Na Wspólnej" kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie bez niej życia. Z miejsca przystąpi do śledztwa. Iga (Lidia Sadowa) zauważy jednak, że uzależnienie od alkoholu mocno odbiło się na koledze. Spyta go, czy na pewno czuje się na siłach prowadzić sprawę - szczególnie, że do gwałtu dojdzie w barze! Robert skłamie, że nie będzie to dla niego problem. Odwiedzi spelunę, gdzie barman zaproponuje mu drinka...

Weronika w 3083 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że Robert po raz kolejny ją okłamał i nie pojechał na odwyk, a zamiast tego pobiegł wykonywać komendy szefa. Będzie wściekła! On zapewni ją, że może chodzić na otwartą terapię w Warszawie. Niestety, z tego, co wiadomo, to będzie decyzja, która przekreśli jego przyszłość u boku Roztockiej.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika skatowana przez pijaka Roberta! Ukryje przed wszystkimi ślady pobicia - ZWIASTUN

Najnowsze