Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3693: Pierwsze spotkanie Kamila z córką Anią po śmierci Anny Kolendy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-21 20:38

W 3693 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) nie dojdzie do siebie po śmierci Anny Kolendy (Katarzyna Wajda), pogrąży się w kompletnej rozpaczy po śmierci ukochanej. Ciągle będzie odsłuchiwał w telefonie wiadomość nagraną na jego pocztę głosową przez Anię na dzień przed śmiercią. Jakby chciał ją zatrzymać jak najdłużej przy sobie. Na szczęście Hoffer w 3693 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie w sobie dość siły, by w szpitalu odwiedzić swoją córkę, której na część zmarłej Anny da na imię Ania. Pierwszy raz weźmie córeczkę na ręce i obieca, że zawsze przy niej będzie. Zobacz wzruszające WIDEO z tej sceny z 3693 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3693 - czwartek, 21.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Żałoba Kamila po śmierci Anny w 3693 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzi go do takiego stanu, że nie zechce z nikim rozmawiać, nawet z córką Ulą (Julia Jurek). Zdruzgotany Hoffer nie będzie miał siły wstać z łóżka, a co dopiero wyjść z domu, odwiedzić w szpitalu nowo narodzoną córkę, którą zostawiła mu Anna. Ból po śmierci ukochanej będzie dla Kamila nie do zniesienia. A jedynym ukojeniem stanie się dla niego odsłuchiwanie wiadomości, którą Anna nagrała mu tuż przed śmiercią zanim Kolenda zaczęła rodzić i zmarła przy porodzie.

Jakimś cudem w 3693 odcinku "Na Wspólnej" Kamil postanowi jednak pojechać do szpitala do córki. Zaraz po śmierci Anny nie chciał nawet zobaczyć dziecka, ale teraz poczuje, że musi stać się ojcem i matką w jednym. Kiedy wejdzie na oddział noworodków i zobaczy małą córeczkę, z czułością weźmie ją w ramiona. Podczas pierwszego spotkania z córką Kamil wybierze dla niej imię... Ania, po zmarłej mamie.

- Hej maleńka... To ja, twój tata. Nie wszystko potoczyło się jak powinno, ale ja jestem tutaj. Zostaliśmy sami... Ale poradzimy sobie - obieca Ani w 3693 odcinku "Na Wspólnej". Tego dnia tragiczna wiadomość o śmierci o śmierci Anny dotrze także do Marty (Joanna Jabłczyńska), która odwiedzi brata, by go wesprzeć w trudnych chwilach. Jednak nic, co powie Marta nie zdoła przynieść Kamilowi pocieszenia. - To jest takie niesprawiedliwe. Tak mi przykro... Wiesz, że cokolwiek, zawsze, jesteśmy...

- Muszę się położyć... Nie mam siły o tym mówić... - utnie szybko temat Kamil, ale Marta w 3693 odcinku "Na Wspólnej" nie da za wygraną. - Rozumiem, chociaż nie, nie rozumiem. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz... Ale masz córeczkę Kamil. Dzwoniłeś do taty? - zapyta brata.

- Nie mam siły! Nie mam na nic siły. Nie zadawaj mi więcej pytań. Idę spać! - powie zrozpaczony Kamil, który w 3693 odcinku "Na Wspólnej" nie przyjmie nawet pomocy Uli.

Na Wspólnej, odcinki 3690-3693 ZWIASTUN. Anna Kolenda urodzi Kamilowi córkę. Kasia dowie się o zdradzie Darka?
Najnowsze