Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3692: Kamil i matka Anny dowiedzą się, że Kolenda nie żyje! Sekcja zwłok wykaże dlaczego Ania zmarła podczas porodu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-20 8:49

W 3692 odcinku "Na Wspólnej" do Kamila (Kazimierz Mazur) i matki Anny Kolendy (Katarzyna Wajda) dotrze wstrząsająca wiadomość, że Ania nie żyje, że podczas porodu jej serce nagle przestało bić! Śmierć Anny będzie dla Hoffera potężnym ciosem. Z trudem znajdzie w sobie siłę, żeby w 3692 odcinku "Na Wspólnej" pomóc Teresie Boskiej (Sylwia Wysocka), która zemdleje pod wpływem emocji. Ale najgorsze będzie spotkanie z lekarką, która przekaże Kamilowi i matce zmarłej Anny w jakich okolicznościach nastąpiła jej śmierć. Nie obędzie się bez sekcji zwłok, która ujawni prawdziwy powód zgonu. Dlaczego Ania umrze? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3692 - środa, 20.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Śmierć Anny Kolendy w 3692 odcinku "Na Wspólnej" dobije Kamila Hoffera, który zaledwie przez kilka chwil będzie się cieszył z narodzin ich córeczki. Nie zdążą nawet wybrać imienia dla dziecka, gdy na porodówce rozegra się prawdziwy dramat. Niestety Kamila nie będzie z Anią w chwili śmierci. Lekarz i położone wyproszą go z sali kiedy nieoczekiwanie wystąpią komplikacje. Kolenda straci przytomność, a ułamek sekundy później jej serce przestanie bić.

Dopiero w 3692 odcinku "Na Wspólnej", kiedy do szpitala przyjedzie matka Kolendy, Teresa Boska (Sylwia Wysocka), ona i Kamil usłyszą w jakich okolicznościach nastąpiła śmierć Anny. Ale zanim to nastąpi Kamil w 3692 odcinku "Na Wspólnej" nie zdoła wyjaśnić Teresie co się dzieje z Anią. - Gdzie jest moja córka?! Co się stało?!

- Zasłabła podczas porodu...

- Zasłabła? Jak to zasłabła?

- Nie wiem... Czekam... - Kamil w 3692 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak oszołomiony wydarzeniami na porodówce, że nie zareaguje w żaden sposób. - Ale na co czekasz? Kamil jesteś lekarzem! Idź do niej! Idź do niej! Tylko, że Hoffer nie zdąży już zobaczyć ukochanej. Nikt go nie wpuści do zmarłej Anny. Zamiast tego Kamila i Teresę czeka bolesna rozmowa z lekarką, która była z Kolendą w chwili śmierci.

- Podczas przyjęcia na oddział pacjentka czuła się dobrze. Wciąż nie wiemy dlaczego doszło do zatrzymania krążenia. Na obecny moment oceniamy, że zgon nastąpił z przyczyn niezwiązanych z porodem. Natomiast prawdziwy powód zgonu poznamy dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok - te słowa zabrzmią dla Kamila i Teresy jak ziszczenie najgorszego horroru.

- Była w szpitalu! Była w szpitalu! Gdzie lekarze?! Kamil, moja córka nie żyje! - krzyknie Teresa, którą ledwo trzymający się na nogach Hoffer w 3692 odcinku "Na Wspólnej" będzie musiał się zająć. Tak jak córką, którą urodziła mu Ania i którą będzie musiał wychować sam. Na cześć zmarłej Anny da dziewczynce na imię Ania, po mamie.

Na Wspólnej, odcinki 3690-3693 ZWIASTUN. Anna Kolenda urodzi Kamilowi córkę. Kasia dowie się o zdradzie Darka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze