Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3689: Przerażające odkrycie Karola! Nakryje ojca Ali w ramionach swojej byłej kochanki - ZDJĘCIA

2023-08-09 14:22

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Karol (Maciej M. Tomaszewski) przypadkiem nakryje rygorystycznego ojca Ali (Jowita Chwałek) na zdradzie! Ten widok zszokuje go tym bardziej, że kochanką Tomasza (Dariusz Karpiński) zostanie jego była dziewczyna Magda (Lena Czaplicka)! W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Wolski ukryje to przed swoją ukochaną, ale chwilę później zjawi się na rodzinnym obiedzie u Myszkowskich, gdzie z pogardą będzie patrzył na ojca Ali! A Tomasz będzie tylko drżał, gdyż zda sobie sprawę, że chłopak córki już wie o jego sekrecie! Czy Karol powie o wszystkim matce dziewczyny? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3689 - czwartek, 14.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Wolski dokona szokującego odkrycia przed jednym z warzywniaków. A tym samym historia zatoczy koło, gdyż zaledwie kilka dni wcześniej w podobnej sytuacji znajdzie się matka Żanety (Anna Guzik), Helena (Małgorzata Peczyńska)! To tam Kopciowa przyłapie syna Zbyszka (Wiesław Cichy) z mężczyzną, dzięki czemu jako pierwsza odkryje, że Marcel jest gejem! A w 3689 odcinku "Na Wspólnej" dokładnie w pobliżu tego samego warzywniaka wpadnie kolejny bohater uwielbianego serialu TVN, o którym z pewnością nikt nie pomyślałby, że byłby zdolny do zdrady! Ale, że jako ostatnio ten temat przewodzi w "Na Wspólnej" to i on zostanie przyłapany, ale tym razem z kobietą i to jakże młodą jak na jego wiek...

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" Karol wybierze się z Alą i Dexem (Jan Jakubik) na zakupy do pobliskiego warzywniaka. A gdy ukochana i brat wejdą do środka, to z zaparkowanego samochodu wysiądą nagle Tomasz ze swoją kochanką! I to już będzie dla Wolskiego prawdziwym szokiem, gdyż ojciec Ali już zdążył przyzwyczaić go do swojego rygoryzmu, ale fakt, że umawia się na boku z jego byłą kochanką aż zwali go z nóg! I to dosłownie, gdyż w 3689 odcinku "Na Wspólnej" Karol poświęci się, aby tylko ukochana nie przyłapała swojego ojca na zdradzie i to na dodatek z dziewczyną, którą dobrze zna, gdyż sama wcześniej rywalizowała z nią o jego względy! Ale Tomasz zdąży dostrzec chłopaka córki i już zacznie drżeć przed rodzinnym obiadem, na którym Ala będzie miała się zjawić właśnie z Karolem!

W 3689 odcinku "Na Wspólnej" zakochani zjawią się na obiedzie u Myszkowskich, gdzie Karol już na wstępie poczuje się bardzo nieswojo. Wolski z pogardą będzie patrzył na zdradzieckiego ojca Ali, który do niedawna prawił mu morały, a sam nie zachowuje się w porządku. Ale po zdjęciach wydaje się, że Karol nie zdradzi matce Ali, Klarze (Arleta Lemańska) sekretu jej ojca i nie powie, iż wie o jego romansie ze swoją byłą dziewczyną! Jednak już w 3670 odcinku "Na Wspólnej" panowie odbędą męską rozmowę, gdyż Tomasz doskonale będzie wiedział, iż Wolski o wszystkim wie. Co usłyszy od chłopaka córki i czy będzie mógł liczyć na jego dyskrecję? A może sam do wszystkiego przyzna się żonie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze