Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3673: Przerażające odkrycie Heleny o synu Zbyszka! Pierwsza dowie się prawdy o Marcelu - ZDJĘCIA

2023-07-24 15:21

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" z Holandii do Polski przyleci syn Zbyszka (Wiesław Cichy). Oczywiście, Sokół od razu będzie chciał przedstawić Marcela Helenie (Małgorzata Peczyńska), dlatego matka Żanety (Anna Guzik) zaprosi ich na wspólny obiad z Szulcami. W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Kopciowa będzie ogromnie podekscytowana spotkaniem z synem ukochanego, ale jej entuzjazm szybko minie, gdy tylko zobaczy Marcela! A to dlatego, że chwilę wcześniej odkryje szokujący sekret syna Zbyszka! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3673 - środa, 9.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Zbyszek postanowi zrewanżować się Helenie i również zapoznać ją ze swoją rodziną. Tym bardziej, że Sokół już zdąży poznać nie tylko Manię (Zuzanna Kaszuba), z którą mieszka jego ukochana, ale również jej córkę Żanetę, męża Wojtka (Wojciech Błach), a także syna Ludwika (Gustaw Marczak). A teraz nadarzy się okazja, aby Kopciowa poznała i jego syna, gdyż akurat Marcel przyleci do Polski z Holandii, gdzie do tej pory przebywał. Oczywiście, w 3673 odcinku "Na Wspólnej" Zbyszek postanowi niezwłocznie ich zapoznać, dlatego Helena zaprosi ich na rodzinny obiad z Szulcami, aby od razu wszystkich ze sobą zapoznać.

W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Helena rozpocznie przygotowania do obiadu i uda się do pobliskiego warzywniaka, aby zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Tyle, że na miejscu jej uwagę bardziej przykuje fakt dwóch mężczyzn (Piotr Kliś, Damian Jankowski), którzy nieopodal będą kupować kwiaty i publicznie się całować. Ten widok kompletnie zszokuje Kopciową, a jeszcze bardziej ekspedientkę (Nelly Sozańska), ale mimo tego nie zepsuje nastroju Heleny, która z podekscytowaniem będzie oczekiwać na spotkanie z synem Zbyszka. Jednak, gdy tylko w 3673 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy Marcela, to jej entuzjazm szybko opadnie i zacznie się dziwnie zachowywać.

Postawa Heleny w 3673 odcinku "Na Wspólnej" nie ujdzie Szulców, u których matka zostanie nieco dłużej. A na osobności Kopciowa wyjaśni Żanecie i Wojtkowi, że już wcześniej miała okazję spotkać ich gościa, gdy wspólnie z partnerem kupował kwiaty i całował się na ulicy! W 3673 odcinku "Na Wspólnej" Szulcowie będą zaskoczeni odkryciem Heleny o synu Zbyszka, nie mniej jak sama zainteresowana! Czy homoseksualność Marcela wpłynie na związek Kopciowej i Sokoła? Czy Zbyszek będzie wiedział, że jego syn jest gejem i ukryje to przed ukochaną, bojąc się jej reakcji? A może nie będzie miał pojęcia, że Marcel woli chłopców? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze