Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3680: Igor pozna byłego męża Judyty! To on doniesie Nowakowi prawdę o Bradeckiej

2023-08-09 14:31

Igor (Jakub Sokołowski) w 3680 odcinku "Na Wspólnej" zdoła porozmawiać z byłym mężem Judyty (Anna Dereszowska). Nowak wplątał się w romans z właścicielką klubu sztuk walki, chociaż miał zbierać jedynie materiały dziennikarskie do artykułu. Sytuacja z seks schadzkami Igora i Judyty wymknie się spod kontroli w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej", a Elżbieta (Paulina Chapko) odejdzie od męża. Nowak zacznie się orientować, że padł ofiarą chorej manipulacji, a były mąż Judyty tylko go w tym upewni!

"Na Wspólnej" odcinek 3680 - środa, 30.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Igor pozna byłego męża Judyty. W 3680 odcinku "Na Wspólnej" panowie przeprowadzą poważną rozmowę na temat kobiety. Nic dziwnego, bo romans Nowka z atrakcyjną szefową klubu sztuk walki wymknie się spod kontroli. Dziennikarz miał śledzić podejrzane działania w klubie, a wplątał się w intymną relację i zdradził Elżbietę. I to niejednokrotnie, bo schadzki Nowaka z kochanką potrwają jeszcze jakiś czas. Dopiero odejście Elżbiety i jej wyprowadzka, otrzeźwią mężczyznę. Postara się zrobić wszystko, by córka Julka (Maja Oświecińska) i Elżbieta mu wybaczyły i nadal mogliby tworzyć rodzinę. Niestety nie zapowiada się, że obie szybko mu wybaczą. 

W 3680 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do rozmowy Igora z byłym mężem Judyty. Mężczyzna okaże się konkretny i niezbyt dobrze nastawiony do byłej partnerki. Nie będzie jej bronił, a wręcz przeciwnie! Stwierdzi, że Judyta to podła manipulantka i potrafi owijać sobie facetów wokół palca. Były mąż Bradeckiej przyzna, że kobieta robi z płcią przeciwną co chce i nigdy mu się to nie podobało. 

Igor spróbuje odbudować swoje życie, ale z jakim skutkiem?

Rozmowa z byłym mężem kochanki w 3680 odcinku "Na Wspólnej" tylko utwierdzi Igora w przekonaniu, że źle wybrał. Niedobrze, że skupił się na schadzkach z kochanką, która mydliła mu oczy. Nowak spróbuje odzyskać zaufanie Elżbiety i Julki. Wejdzie z Bradecką na wojenną ścieżkę, a nawet postara doprowadzić do jej aresztowania! Kobieta nie podda się jednak bez walki i udowodni, że były mąż mówił o niej prawdę. Jest cwana i bezczelna i nie cofnie się przed niczym! 

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze