Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3679: Danka i Marek odbiorą wstrząsający telefon od Oli! Dowiedzą się jak potwór Alan traktuje ich córkę - ZDJĘCIA

2023-08-13 22:26

Do Zimińskich w 3679 odcinku "Na Wspólnej" dotrą przerażające wieści od Oli (Marta Wierzbicka), która urodziła syna w Londynie i po porodzie będzie zdana na łaskę nieobliczalnego, okrutnego Alana (Jakub Wiszniewski)! Narzeczony Oli od dłuższego czasu znęca się nad nią psychicznie, a narodziny dziecka niewiele zmienią w ich relacji. Wręcz przeciwnie, w 3679 odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczona Ola zaalarmuje Dankę (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) jak ją traktuje Alan. Poznaj szczegóły. Czy Zimińscy uratują córkę przed potworem?

"Na Wspólnej", odcinek 3679 - wtorek, 29.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Toksyczny związek Oli i Alana w 3679 odcinku "Na Wspólnej" będzie daleki od rodzinnej sielanki, której obraz wykreował bezwzględny narzeczony Zimińskiej w kontaktach z Danką i Markiem! Czy jednak Ola zdoła wyrwać się spod wpływu Alana, który znęca się nad nią psychicznie, dyktuje jej swoje warunki, nie znosi żadnego słowa sprzeciwu! Nawet po narodzinach syna nieobliczalny partner Oli nie przestanie jej dręczyć. Niestety to dopiero początek koszmarnej historii, która rozegra się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Ola będzie ofiarą potwora, który tylko udaje kochającego i czułego.

A najgorsze w 3679 odcinku "Na Wspólnej" będzie to, że w zasadzie Ola po porodzie zostanie zupełnie sama z dzieckiem, zdana na łaskę Alana, który będzie miał inną wizję "ojca"! Pod wpływem wydarzeń, które rozegrają się w Londynie dręczona, osamotniona Ola wreszcie przerwie milczenie i wyjawi Zimińskim jak naprawdę wygląda jej życie u boku Alana.

W 3679 odcinku "Na Wspólnej" Danka i Marek odbiorą wstrząsający telefon od Oli. Drżącym, zapłakanym głosem córka powie Zimińskim, że nie tak wyobrażała sobie rodzinę, którą mieli stworzyć z Alanem. Czy Ola wreszcie wyzna jakim draniem jest Alan, do jakich potwornych czynów się posuwa, żeby mieć nad nią pełną kontrolę? W końcu to arogancki, egoistyczny prostak, który traktuje wszystkich z góry. Coraz bardziej przerażeni Zimińscy dowiedzą się od Oli jedynie tyle, ze Alan nie pomaga jej przy dziecku, że musi radzić sobie ze wszystkim sama. Ale sprawa będzie o wiele bardziej poważna.

Niedługo potem w "Na Wspólnej" wycieńczona Ola przyjedzie do Polski, żeby raz na zawsze wyrwać się spod wpływu Alana. Czy jednak potwór pozwoli jej odejść?

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany