Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3677: Szokujący finał rodzinnego obiadu u Szulców! Syn ujawni swoją orientację

2023-07-31 7:39

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Helena (Małgorzata Peczyńska) nie będzie wiedziała, co robić po odkryciu, że syn Zbyszka (Wiesław Cichy) jest gejem! Kopciowa uzna, że Sokół powinien znać prawdę, ale z drugiej strony zda sobie sprawę, że powinno to wyjść od Marcela! Jednak w 3677 odcinku "Na Wspólnej" problem Heleny sam się rozwiąże, gdyż w trakcie pożegnalnego obiadu u Szulców chłopak nie tylko przedstawi wszystkim swojego partnera, ale również ogłosi szczęśliwe wieści! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3677 - czwartek, 17.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Helena będzie rozdarta, gdyż kompletnie nie będzie wiedziała jak zachować się wobec Zbyszka. A to dlatego, że ukochana Sokoła jako pierwsza dowie się, że jego syn gejem, gdy tuż po przylocie z Holandii do Polski nakryje Marcela z chłopakiem, w czasie gdy będą kupować kwiaty na pierwsze rodzinne spotkanie Sokołów z Szulcami. Oczywiście, wtedy partner Marcela nie zjawi się na obiedzie u Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach), a chłopak ani słowem nie wspomni, że jest gejem, przez co Helena będzie czuć się bardzo nieswojo. Do tego stopnia, że w trakcie spotkania zacznie dziwnie się zachowywać, mimo iż tuż przed nim nie będzie w stanie ukryć swojego podekscytowania. Ale gdy zobaczy, że synem Zbyszka jest chłopak, którego w 3673 odcinku "Na Wspólnej" przyłapała z innym przed warzywniakiem, to wszystko się zmieni!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" Kopciowa zda sobie sprawę, że Sokół powinien znać prawdę o orientacji syna. Szczególnie, że nie będzie chciała mieć przed ukochanym żadnych tajemnic, dlatego będzie gotowa o wszystkim mu powiedzieć. Jednak z drugiej strony będzie przekonana, że powinien to zrobić jednak Marcel. Dlatego w 3677 odcinku "Na Wspólnej" o pomoc w tej sprawie poprosi Wojtka! Helena zwróci się do zięcia z prośbą, aby porozmawiał z synem jej obecnego kochanka i spróbował nakłonić go do przyznania się swojemu ojcu, że jest gejem. Tym samym Kopciowa postawi Szulca w trudnym położeniu, ale na szczęście jego rozmowa z Marcelem wcale nie okaże się być konieczna!

W 3677 odcinku "Na Wspólnej" pobyt Marcela w Polsce będzie dobiegał końca, dlatego Szulcowie z Kopciową ponownie zaproszą go ze Zbyszkiem na rodzinny obiad. Tyle, że tym razem syn Sokoła nie zjawi się sam, a ze swoim partnerem Witkiem, dzięki czemu ojciec w końcu dowie się prawdy o jego orientacji. A co więcej, Marcel nie tylko przedstawi wszystkim swoją drugą połówkę, ale również w 3677 odcinku "Na Wspólnej" ogłosi szczęśliwe wieści, że wspólnie z Witkiem planują wziąć ślub! Oczywiście, w Holandii, gdyż w Polsce nie będzie to możliwe. Jak na to wszystko zareaguje Zbyszek? Czy udzieli synowi swojego błogosławieństwa i obdarzy go wsparciem? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze