Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3676: Igor zniszczył swoją rodzinę! Elżbieta wygarnie mężowi co o nim myśli, a Julka mu nie pomoże - ZWIASTUN

2023-08-16 13:41

W 3676 odcinku "Na Wspólnej" do Igora (Jakub Wesołowski) dotrze, że na własne życie rozbił swoją rodzinę! Po tym jak Elżbieta (Paulina Chapko) dowiedziała się o jego zdradzie, przeciwko Nowakowi będzie także córka Julka (Maja Oświecińska). Wściekła nastolatka w 3676 odcinku "Na Wspólnej" zarzuci Igorowi, że skoro Ela odeszła, to nie chce już z nim być. A kiedy dojdzie wreszcie do konfrontacji Elżbiety z Igorem zdradzona żona wygarnie jak bardzo się go brzydzi. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień i przeprosin. Tak się skończy ich małżeństwo? Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA z tych scen.

"Na Wspólnej" odcinek 3676 - środa, 16.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Niewierny Igor w 3676 odcinku "Na Wspólnej" dostanie to na co zasłużył - zostanie bez żony i córki, bo Julka po odejściu Elżbiety odwróci się od ojca, nie zechce mu pomóc. Po powrocie do domu z wyjazdu z kochanką Judytą Bradecką (Anna Dereszowska) na Nowaka nie będzie już czekała Ela. Co więcej, żona zerwie z nim kontakt, nie odbierze żadnego telefonu i tylko z Julką w 3676 odcinku "Na Wspólnej" będzie chciała rozmawiać na temat tego, co się właśnie stało. Skruszony Igor spróbuje przekonać córkę, żeby stanęła po jego stronie. - Chciałem się tylko upewnić, że powiedziałaś jej, że czekam...

Reakcja Julki w 3676 odcinku "Na Wspólnej" będzie ostra i zdecydowana. Mimo, że nastolatka nie do końca będzie wiedziała dlaczego Ela odeszła od jej ojca, to zrzuci na niego całą winę. - Ale mnie w to nie mieszaj! Ja twoim adwokatem nie będę!

- To jest bardzo ważne. Muszę z nią porozmawiać... Moich telefonów nie odbiera, więc proszę...

- Jeżeli nie odbiera, to nie chce z tobą rozmawiać! - Julka nie pomoże Igorowi przekonać Elżbiety, by dała mu szansę na wyjaśnienia.

W redakcji naczelny Artur (Janusz Chabior) w 3676 odcinku "Na Wspólnej" przeprosi Igora, że nie osłonił jego zdrady, że nie krył go przed Elżbietą. Każe jednak Nowakowi ratować swój związek i jak najszybciej spotkać się z Elą. Zanim będzie za późno. Ale rozmowa z żoną utwierdzi Igora w przekonaniu, że nigdy nie wybaczy mu zdrady, że nie będzie czego zbierać z ich małżeństwa. - Długo ci zajęło dotarcie tutaj. Nie wpadłeś na to, że pojechałam do pracy czy bałeś się przyjeżdżać?

- Ela, kocham cię...

- Długo nad tym myślałeś? I co? Pogubiłeś się? Praca cię wciągnęła? Nie wiem, zapomniałeś co dobre, a co złe?

- Proszę...

- Przychodziłeś do domu prosto z jej łóżka! Brzydzę się tobą! Zostaw mnie! - wygarnie mężowi zdradzona, zraniona Ela w 3676 odcinku "Na Wspólnej". On jednak postanowi się ze wszystkiego wytłumaczyć. - Błagam cię, porozmawiajmy...

- To nie tak jak myślę! Do niczego nie doszło! To był tajny artykuł i nawet twój naczelny o niczym nie wiedział?! Znowu mi powiesz jak bardzo się mylę? Że ty jesteś niewinny i zapracowany, a ja głupia cię podejrzewam?!

Tak Igor w 3676 odcinku "Na Wspólnej" będzie się tłumaczył Eli ze zdrady z Judytą!

- Nie, zamroczyło mnie i bardzo tego żałuję. Wiem, że nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, ale chociaż daj mi powiedzieć... Bardzo tego żałuję. Nigdy więcej tego nie zrobię. Jesteś najważniejsza...

- Tak, ja i Julka! Już to słyszałam! Tylko pokazałeś coś zupełnie innego!

- Wiem, ale to był koszmarny błąd. Obiecuję, że to naprawię... Obiecuję...

- Jak, Igor?! Jak ty chcesz to naprawić?! - krzyknie wściekła Elżbieta, która w 3676 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciała dłużej patrzeć na Igora.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze