Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3675: Jeden telefon przekreśli romans Judyty i Igora. Popędzi do Elżbiety, ale będzie za późno - ZDJĘCIA

2023-07-26 13:11

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) otrzyma jeden telefon, który zmieni wszystko! Nowak zatrzyma się w hotelu za miastem wraz z przebiegłą Judytą (Anna Dereszowska). Bradecka spróbuje spowodować, by dziennikarz zapomniał o Elżbiecie (Paulina Chapko) i sprawie z Oskarem (Maciej Kosiacki). Wynajmie nawet apartament dla nowożeńców i odciągnie uwagę Igora. Niestety nie przewidzi, że jeden telefon w 3675 odcinku "Na Wspólnej" spowoduje, że dziennikarz natychmiast popędzi do żony. Będzie już za późno!

"Na Wspólnej" odcinek 3675 - poniedziałek, 14.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Igor będzie wyłączony ze świata. Judyta wywiezie go za miasto, wynajmie apartament w hotelu i znów go omota. Nie będzie miała czystych intencji, bo wyjazd wpadnie jej do głowy po tym, jak Igor pójdzie odwiedzić w szpitalu Oskara. Brat zmarłego Bartka Jaworskiego zażyje dopalacze, a Bradecka spanikuje, że kochanek znajduje się niebezpiecznie blisko prawdy o jej udziale w całej sprawie. Szybko zaproponuje wspólny wyjazd, a Nowak faktycznie uda się z kobietą do hotelu. Na miejscu znów zdradzi Elżbietę, ale nie przewidzi, że ta osobiście uda się do redakcji i zażąda informacji na temat tego, gdzie znajduje się partner. Artur (Janusz Chabior) nie będzie miał wyjścia i powie wreszcie o wyjeździe podwładnego. Tego już będzie dla wściekłej Elżbiety za wiele. 

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Judyta nie pozwoli kochankowi odbierać telefonów z Warszawy. Dlatego też, Nowak nie odbierze połączenia od Artura, który spróbuje uprzedzić go o szale Elżbiety. Dopiero potem dziennikarz wreszcie sięgnie po komórkę, odsłucha wiadomości i okaże się, że jego życie właśnie legło w gruzach. Wyjdzie na jaw, że Elżbieta od niego odchodzi, nie chce go znać i widzieć na oczy. W tym momencie w 2675 odcinku "Na Wspólnej" Igor otrząśnie się i zadecyduje o natychmiastowym powrocie do miasta. Bradecka nie będzie zachwycona takim rozwiązaniem, bo przecież sama zrobi wszystko, byle tylko odciągnąć mężczyznę od Elżbiety i sprawy z Oskarem. 

Niemniej jednak, Igor popędzi do Warszawy, ale w mieszkaniu nie zastanie już żony. Napotka się na wściekłą Julkę (Maja Oświecińska), która poinformuje go, że Elżbieta faktycznie uciekła. Igor zrozumie, że sprawy potoczyły się za daleko i właśnie traci to, co najcenniejsze. Niestety sytuacja wyda się beznadziejna i nie wiadomo jeszcze, czy Elżbieta kiedykolwiek wróci do niewiernego Igora.

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze