Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3675: Igor i Judyta po ślubie?! Będą udawać nowożeńców w podróży poślubnej - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-14 20:29

W 3675 odcinku "Na Wspólnej" Igor (Jakub Wesołowski) i Judyta (Anna Dereszowska) wyjadą razem do hotelu nad jezioro, a wcześniej Nowak kolejny raz okłamie Elżbietę (Paulina Chapko), że naczelny wysyła go gdzieś służbowo! Na miejscu okaże się, że kochankowie są już po ślubie. Wyrachowana, pewna siebie Judyta w 3675 odcinku "Na Wspólnej" świetnie się poczuje w roli nowej żony Igora, a on jeszcze bardziej zatraci się w ramionach manipulantki! Czy do ślubu naprawdę dojdzie? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen i ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3675 - poniedziałek, 11.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Ślub Igora i Judyty w 3675 odcinku "Na Wspólnej" będzie kolejnym etapem planu Bradeckiej,żeby przywiązać Nowaka do siebie jeszcze bardziej. Bo właścicielce szkoły sztuk walki, która bez większego trudu usidliła Igora kiedy zaczął prowadzić tajne śledztwo w sprawie śmierci w jej klubie nie wystarczą już tylko sekretne miłosne schadzki.

Igor i Judyta nowożeńcami w podróży poślubnej

Judyta zamarzy, by zostać żoną Igora w 3675 odcinku "Na Wspólnej" odegra niezłe przedstawienie w hotelu nad jeziorem, gdzie pojadą, żeby uprawiać seks bez obaw, że ktoś ich namierzy. - Apartament dla nowożeńców czeka na państwa... - powita Bradeckich recepcjonistka, a Igor z trudem wykrztusi z siebie choćby słowo. - Dla kogo? - zapyta z niedowierzaniem, ale Judyta natychmiast mu przerwie, by nie popsuł jej zabawy.  - Dla nowożeńców kochanie! Wspaniale, że tu przyjechaliśmy, prawda misiaczku?

Co ciekawe Nowakowi w 3675 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie przeszkadzało udawanie męża Judyty, która niemal całkowicie przejęła nad nim kontrolę. - Tak pysiu...

- Będziemy musieli tutaj wrócić na 10. rocznicę ślubu!

- Czyjego ślubu?

- Naszego tygrysku!

- A ja bym nie czekał. Przyjechałbym na pierwszą albo drugą!

- To teraz mój mąż zaniesie nasze walizki, a ja zamówię nam coś do jedzenia...

- Jestem bardzo głodny, a ty jesteś niemożliwa!

- Trzeba było pomyśleć przed ślubem... Czekaj na mnie...- przywoła go do porządku Judyta i dalszą cześć wyjazdu w 3675 odcinku "Na Wspólnej" spędzą na łóżkowych igraszkach w hotelowym pokoju. Później będzie romantyczna randka w restauracji i taniec, który przerwie telefon od naczelnego (Janusz Chabior). Jednak Judyta nie pozwoli kochankowi odebrać. Wieczorem Igor usłyszy od naczelnego, że Elżbieta była w redakcji i pytała go gdzie wysłał jej męża. Szef wszystkiemu zaprzeczy.

Igor dowie się o odejściu Elżbiety w 3675 odcinku "Na Wspólnej"

Dla Elżbiety w 3675 odcinku "Na Wspólnej" stanie się jasne, że Igor ją zdradza i zacznie się pakować. Nowak nie dodzwoni się do żony, ale od córki Julki (Maja Oświecińska) dowie się, że Ela od niego odchodzi!

Najnowsze

Materiał sponsorowany