Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3674: Upojny seks Weroniki i Nalepy! Wylądują w łóżku po walce o Antosię - ZDJĘCIA

2023-07-19 13:05

W 3674 odcinku "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) i Nalepa (Przemysław Sadowski) wylądują w łóżku! Seks będzie odreagowaniem problemów, które połączyły tę dwójkę. Roztocka i Lew od jakiegoś czasu mają się ku sobie, ale to uczucie musi dojrzeć. W końcu 3674 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą upojną noc lekarza i matki Antosi (Gabriela Jeżółkowska), a seks będzie początkiem czegoś nowego? Co wydarzy się, kiedy oboje obudzą się nad ranem, zdając sobie sprawę, co właśnie się stało? Zobacz ZDJĘCIA!

"Na Wspólnej" odcinek 3674 - czwartek, 10.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

Seks Weroniki i Nalepy zaszokuje wszystkich! W 3674 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka i Lew wylądują w łóżku. Od jakiegoś czasu da się między nimi wyczuć pewną chemię, ale nigdy nie posunęli się aż tak daleko! Matka Antosi sama zwróciła się o pomoc do lekarza, kiedy zaczęły się problemy z ciążą córki. Dziewczyna słabła, płód źle oddziaływał na zdrowie Antosi, a Weronika nie chciała patrzeć na pogarszający się stan córki. Dlatego doradzała się Lwa, co mogłaby w tej sytuacji zrobić. To on ostatecznie poinformował ją, że specjaliści w Polsce nie podejmą się aborcji, gdyż boją się konsekwencji prawnych. Dlatego też, Roztocka zawiozła córkę do Czech, tak wykonano zabieg, a z Nalepą pozostawała w kontakcie. Mężczyzna dalej pomagał jej w późniejszych komplikacjach z policją. 

Z dnia na dzień ich relacja stawała się coraz bardziej zażyła. Oboje są po przejściach i nie mają drugich połówek. Przypomnijmy, że Nalepa zmierzył się z samobójczą śmiercią żony Pauliny (Marta Walesiak) i to w 15. rocznicę ślubu! Potem widzowie "Na Wspólnej" łączyli Lwa z Darią (Patrycja Topajew), ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Weronika ma za sobą nieudany związek m.in. z Janem (Piotr Czarniecki). 

Seks Weroniki i Nalepy w 3674 odcinku "Na Wspólnej"

Na zdjęciach, które można obejrzeć w galerii poniżej, widać Roztocką i Lwa razem w łóżku. Intymna sytuacja wydarzy się po gorących scenach pocałunków. Weronika i Lew udadzą się także na romantyczny spacer po parku i widać będzie, że nie mogą się od siebie oderwać! Czy ich relacja skończy się na jednorazowej przygodzie, a może jednak stworzą trwały związek i zakochają się w sobie bez pamięci? Na rozwój wydarzeń w "Na Wspólnej" trzeba będzie poczekać. 

Na Wspólnej, odcinki 3659-3662 ZWIASTUN. Tragiczny finał nocy Darii i Tadeusza. Szokująca propozycja Czerskiego wobec Kasi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze