Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS, player.pl Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

2022-08-11 11:52

W 3481 odcinku "Na Wspólnej" żona Lwa Nalepy (Przemysław Sadowski), nieuleczalnie chora Paulina (Marta Walesiak), popełni samobójstwo, a wcześniej wszystko dokładnie zaplanuje. Śmierć Pauliny nastąpi w 15. rocznicę ślubu z Lwem, kiedy będzie się wydawało, że mimo choroby Paula pogodziła się z losem, chce spędzić z ukochanym ostatnie chwile życia. Specjalnie dla Nalepy w 3481 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 31.08.2022, w TVN) umierająca Paulina wystroi się w elegancką suknię. Profesor będzie pod wrażeniem kiedy zobaczy żonę. Nie zdąży się jednak pożegnać. Paulina połknie bowiem zabójczą dawkę leków. Znajdą ją martwą w szpitalu. Sprawdź, co będzie dalej i zobacz ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3481 - środa, 31.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

Paulina Nalepa umrze w 3481 odcinku "Na Wspólnej"! Tym razem nikt nie powstrzyma żony Lwa przed samobójstwem. Gdy pierwszy raz chciała się zabić w hotelu, profesor Nalepa cudem ją uratował, ale teraz Paula zrealizuje makabryczny plan do końca. Najpierw jednak uśpi czujność Lwa i przyjaciółki Darii (Patrycja Topajew), którzy będą coraz bardziej martwili się jej stanem. Przez zbliżającą się 15-stą rocznicą ślubu w "Na Wspólnej" poprosi Darię, żeby przyniosła do szpitala z jej mieszkania suknię i pomogła jej przygotować się do świętowania z mężem. Daria ucieszy, że ulubiona pacjenta pozbyła się myśli o śmierci. Potem usłyszy od niej coś niepokojącego - Paulina powie, że będzie obchodziła rocznicę ślubu ostatni raz.

Nie przegap: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Aktor „Na Wspólnej” będzie miał trzecie dziecko! Zdradził nam co dzieje się w jego sypialni!

Ostatnie chwile Pauliny z Nalepą przed śmiercią w "Na Wspólnej"

Już w 3480 odcinku "Na Wspólnej" Paulina wystroi się dla Lwa, a ten widząc żonę w pięknej sukni, makijażu będzie pod wrażeniem. Na krótką chwilę Nalepa zapomni o śmiertelnej chorobie żony, o tym, że jej dni są policzone i zanim odejdzie jeszcze sporo się nacierpi. Nie będzie wiedział, że Paula schowała pudełko silnych leków, które gromadziła od wielu dni. Nie zażywała bowiem tabletek, które przynosiła jej pielęgniarka. Małżonkowie w 15. rocznicę ślubu wspomną najpiękniejsze chwile razem. Mimo, że nie będzie kolacji w restauracji, a świętowanie odbędzie się w szpitalu. Lew nawet nie pożegna się z umierającą Pauliną.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3476: Syn Danki i Marka w oknie życie! Szokujący finał osiemnastki Janka - ZDJĘCIA

Przyczyna śmierci Pauliny w 3481 odcinku "Na Wspólnej" nieznana?

O poranku w 3481 odcinku "Na Wspólnej" pielęgniarka znajdzie martwą Paulinę, która po wyjściu Lwa połknie wszystkie leki. To Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) i Arek Ostrowski (Marek Kalita) przekażą tragiczne wieści Nalepie. Wstrząśnięty Lew nie zgodzi się na sekcję zwłok żony. Zdruzgotany, odseparuje się od wszystkich. Tylko Daria w 3481 odcinku "Na Wspólnej" zdoła do niego dotrzeć. Będzie z nim w najtrudniejszych chwilach. Jeszcze wtedy żaden z lekarzy nie będzie podejrzewał, że Paulina popełniła samobójstwo.

Jako przyczynę śmierci Pauliny Nalepy w 3482 odcinku "Na Wspólnej" Kamil wpisze w karcie zgonu niewydolność serca. Ale pielęgniarka poinformuje dyrektor Kolendę (Katarzyna Wajda) o znalezionym przy żonie Nalepy pudełku po lekach. Wtedy wyda się, że Paulina popełniła samobójstwo.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze