Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS, player.pl Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3481: Śmierć żony Nalepy! Znajdą zmarłą Paulinę w rocznicę ślubu - ZDJĘCIA

2022-08-11 11:52

W 3481 odcinku "Na Wspólnej" żona Lwa Nalepy (Przemysław Sadowski), nieuleczalnie chora Paulina (Marta Walesiak), popełni samobójstwo, a wcześniej wszystko dokładnie zaplanuje. Śmierć Pauliny nastąpi w 15. rocznicę ślubu z Lwem, kiedy będzie się wydawało, że mimo choroby Paula pogodziła się z losem, chce spędzić z ukochanym ostatnie chwile życia. Specjalnie dla Nalepy w 3481 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 31.08.2022, w TVN) umierająca Paulina wystroi się w elegancką suknię. Profesor będzie pod wrażeniem kiedy zobaczy żonę. Nie zdąży się jednak pożegnać. Paulina połknie bowiem zabójczą dawkę leków. Znajdą ją martwą w szpitalu. Sprawdź, co będzie dalej i zobacz ZDJĘCIA z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3481 - środa, 31.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

Paulina Nalepa umrze w 3481 odcinku "Na Wspólnej"! Tym razem nikt nie powstrzyma żony Lwa przed samobójstwem. Gdy pierwszy raz chciała się zabić w hotelu, profesor Nalepa cudem ją uratował, ale teraz Paula zrealizuje makabryczny plan do końca. Najpierw jednak uśpi czujność Lwa i przyjaciółki Darii (Patrycja Topajew), którzy będą coraz bardziej martwili się jej stanem. Przez zbliżającą się 15-stą rocznicą ślubu w "Na Wspólnej" poprosi Darię, żeby przyniosła do szpitala z jej mieszkania suknię i pomogła jej przygotować się do świętowania z mężem. Daria ucieszy, że ulubiona pacjenta pozbyła się myśli o śmierci. Potem usłyszy od niej coś niepokojącego - Paulina powie, że będzie obchodziła rocznicę ślubu ostatni raz.

Nie przegap: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Aktor „Na Wspólnej” będzie miał trzecie dziecko! Zdradził nam co dzieje się w jego sypialni!

Ostatnie chwile Pauliny z Nalepą przed śmiercią w "Na Wspólnej"

Już w 3480 odcinku "Na Wspólnej" Paulina wystroi się dla Lwa, a ten widząc żonę w pięknej sukni, makijażu będzie pod wrażeniem. Na krótką chwilę Nalepa zapomni o śmiertelnej chorobie żony, o tym, że jej dni są policzone i zanim odejdzie jeszcze sporo się nacierpi. Nie będzie wiedział, że Paula schowała pudełko silnych leków, które gromadziła od wielu dni. Nie zażywała bowiem tabletek, które przynosiła jej pielęgniarka. Małżonkowie w 15. rocznicę ślubu wspomną najpiękniejsze chwile razem. Mimo, że nie będzie kolacji w restauracji, a świętowanie odbędzie się w szpitalu. Lew nawet nie pożegna się z umierającą Pauliną.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3476: Syn Danki i Marka w oknie życie! Szokujący finał osiemnastki Janka - ZDJĘCIA

Przyczyna śmierci Pauliny w 3481 odcinku "Na Wspólnej" nieznana?

O poranku w 3481 odcinku "Na Wspólnej" pielęgniarka znajdzie martwą Paulinę, która po wyjściu Lwa połknie wszystkie leki. To Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur) i Arek Ostrowski (Marek Kalita) przekażą tragiczne wieści Nalepie. Wstrząśnięty Lew nie zgodzi się na sekcję zwłok żony. Zdruzgotany, odseparuje się od wszystkich. Tylko Daria w 3481 odcinku "Na Wspólnej" zdoła do niego dotrzeć. Będzie z nim w najtrudniejszych chwilach. Jeszcze wtedy żaden z lekarzy nie będzie podejrzewał, że Paulina popełniła samobójstwo.

Jako przyczynę śmierci Pauliny Nalepy w 3482 odcinku "Na Wspólnej" Kamil wpisze w karcie zgonu niewydolność serca. Ale pielęgniarka poinformuje dyrektor Kolendę (Katarzyna Wajda) o znalezionym przy żonie Nalepy pudełku po lekach. Wtedy wyda się, że Paulina popełniła samobójstwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze