Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3674: Randka Weroniki i Nalepy z nieoczekiwanym finałem. Tylko Lew jej zostanie - ZDJĘCIA

2023-07-27 7:50

Intymna randka Weroniki (Renata Dancewicz) i Nalepy (Przemysław Sadowski) na łonie natury w 3674 odcinku "Na Wspólnej" okaże się wstępem do czegoś poważniejszego! Roztocka zatraci się w sielskiej atmosferze i miłym czasie z bliskimi. Wszystkim przyda się wypoczynek po zakończeniu sprawy z aborcją Antosi (Gabriela Jeżółkowska). Stres i nerwy przerodzą się w zapomnienie, ale rodzinny czas Weroniki zastąpi randka we dwoje z Nalepą. W 3674 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że para nie może dłużej skrywać uczuć.

"Na Wspólnej" odcinek 3674 - czwartek, 10.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3674 odcinku "Na Wspólnej" Weronika i Nalepa wybiorą się na randkę do lasu. Wśród natury postanowią jeszcze bardziej się przed sobą otworzyć, chociaż wydarzenia w związku z aborcją Antosi sprawiły, że połączyły ich wspólne kłopoty. Lew stanął na wysokości zadania i ani na chwile nie przestał pomagać spanikowanej Roztockiej, która została zmuszona do zeznań na policji, składania wyjaśnień w sprawie wizyty w klinice w Czechach. We wszystkim wspierała ją także matka Bożena (Bogumiła Pawelec), która w 3674 odcinku "Na Wspólnej" pożegna się z córką i wnukami i odzyska spokój po niedawnych wydarzeniach. 

Weronika wykorzysta czas sam na sam z Lwem. Oboje w życiu wiele przeszli i podchodzą raczej ostrożnie do budowania kolejnych relacji. Roztocka nie spotykała się z nikim odkąd nastąpiło burzliwe rozstanie z Janem (Piotr Czarniecki), a Lew przez długi czas nie mógł pozbierać się po śmierci żony Pauliny (Marta Walesiak). 

Szokujący finał randki Weroniki i Nalepy w lesie w 3674 odcinku "Na Wspólnej" 

Roztocka i Lew nie zakończą spotkania na wspólnym spacerze wśród drzew. Po rozmowach przyjdzie czas na prawdziwe zbliżenie... Zacznie się od namiętnych pocałunków, aż w końcu para wyląduje w łóżku! Dojdzie do seksu Weroniki i Nalepy w 3674 odcinku "Na Wspólnej", ale nie wszystko potoczy się jak należy... Zdradzamy, że lekarz obudzi się następnego dnia sam... Kobieta ucieknie z łóżka i nie będzie się dało do niej dodzwonić... Nie wiadomo jeszcze, czy Lew zawalczy o związek i uczucie do Weroniki, czy raczej potraktuje seks jako jednorazową przygodę. 

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze