Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3672: Poważny kryzys w małżeństwie Ostrowskich! Ewa odsunie się od Arka

2023-07-24 13:38

W 3672 odcinku "Na Wspólnej" w małżeństwie Ostrowskich wybuchnie kryzys! Wszystko przez to, że Ewę (Ewa Gawryluk) całkowicie pochłonie opieka nad chorą Ireną (Elżbieta Gaertner), cierpiącą na Alzheimera. Do tego stopnia, że żona Arka (Marek Kalita) postanowi nawet spać z własną matką, która omal nie doprowadzi do tragedii! W 3672 odcinku "Na Wspólnej" dla Ostrowskiego będzie to już za dużo i zasugeruje żonie, że powinni oddać Irenę w ręce specjalistów, ale Ewa nawet nie będzie chciała o tym słyszeć! A jego propozycja oburzy ją jak nigdy! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3672 - wtorek, 8.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3672 odcinku "Na Wspólnej" w małżeństwie Ostrowskich będzie coraz gorzej, gdyż Ewa już kompletnie przestanie dostrzegać Arka. Matkę Igora (Jakub Wesołowski) tak pochłonie opieka nad chorą Ireną, że sama będzie przypominać już wrak człowieka. Wszystko przez to, że Ewa będzie czuwać przy matce przez 24 godziny na dobę, przez co będzie kompletnie wycieńczona, ale nie zmieni swojego podejścia nawet po rozmowie z mężem i synem, którym zarzuci egoizm. Ostrowska będzie tak zapatrzona w Irenę, że zapomni o rocznicy ślubu z mężem, co w sumie nie zaskoczy Arka, ale ogromnie go zrani, gdyż Ewa nie tylko nie zgodzi się wspólną kolację, ale również ucieknie mu z łóżka! A to dlatego, że w środku nocy w 3672 odcinku "Na Wspólnej" Irena omal nie doprowadzi do tragedii...

W 3672 odcinku "Na Wspólnej" Irena obudzi się nocy i zacznie błądzić po domu Ostrowskich, gdyż znów wszystko zapomni. Staruszka postanowi zejść ze schodów, ale nie da rady i upadnie, co o mały włos nie zakończy się tragedią. Wówczas przerażona Ewa zapowie Arkowi, że musi spać z matką, ale dla niego to będzie już zbyt wiele. Wtedy w 3672 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski poruszy temat specjalistycznej opieki dla staruszki, której oni nie będą w stanie jej zapewnić, ale jego żona nie będzie chciała nawet o tym słyszeć. Mimo iż Ewa sama ledwo będzie trzymać się na nogach, to nie zgodzi się oddać matki! I ostro wścieknie się na męża za jego sugestię, a to tylko pogłębi kryzys w ich małżeństwie.

Do tego stopnia, że w 3674 odcinku "Na Wspólnej" Arek postawi żonie ultimatum i każe jej wybierać między sobą, a matką! Ostrowski będzie miał już dość zachowania Ewy, która nawet nie raczy zjeść z nim wspólnego śniadania i zacznie robić mu wyrzuty o to, że musi być u boku rodzicielki. W 3674 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Arek wyjdzie do pracy, a po powrocie do domu zastanie kompletnie roztrzęsioną i rozpłakaną Ewę! Czy jego "problem" sam się rozwiąże? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany