Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3668: Szokujący początek romansu Dagmary i Emila! Weźmie go za matrymonialnego oszusta

2023-07-18 13:24

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" naczelny Artur (Janusz Chabior) zaproponuje Dagmarze (Katarzyna Ucherska), aby zajęła się tematem oszusta matrymonialnego "Tulipana". Oczywiście, Świerczek przyjmie wyzwanie i umówi się na spotkanie z uwodzicielem. Tyle, że na miejscu w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara skupi swoją uwagę na Emilu (Piotr Ligenza), przez co dojdzie do serii koszmarnych pomyłek. Jednak po chwili zamienią się one w rozmowę, pod wpływem której Larsson podejmie ważną decyzję życiową, czym zszokuje wszystkich! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3668 - wtorek, 1.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara otrzyma swoje pierwsze zlecenie od Artura. Choć przebieg ich rozmowy kwalifikacyjnej w ogóle nie będzie na to wskazywał, że Świerczek zatrudni się w gazecie "Kraj". A to dlatego, że rozmowa z naczelnym, którą załatwi jej Smolny (Łukasz Konopka), gdy dowie się o jej problemach finansowych, wcale nie będzie łatwa! W jej trakcie Artur będzie zachowywał się wobec byłej ukochanej Przemka (Eryk Cichowicz) wyjątkowo bezczelnie, ale ona nie pozwoli z siebie drwić, przez co rozstaną się oni w nieprzyjemnej atmosferze. Jednak postawa Świerczek tak zaimponuje naczelnemu, że postanowi ją zatrudnić! I już w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Artur rzuci jej na tapetę temat oszusta matrymonialnego "Tulipana".

Oczywiście, w 3668 odcinku "Na Wspólnej" Świerczek podejmie wyzwanie i umówi się na spotkanie z uwodzicielem. Tyle tylko, że na miejscu jej uwagę przykuje Emil, którego weźmie właśnie za matrymonialnego oszusta, przez co dojdzie do serii koszmarnych pomyłek. A to dlatego, że Larsson wcale nie będzie oszukiwał kobiet na portalach randkowych tylko szukał na nich swojej bratniej duszy, gdyż za bardzo zacznie mu doskwierać samotność. A gdy w końcu los się do niego uśmiechnie i umówi się na spotkanie z piękną i sympatyczną Emilią (Katarzyna Łochowska), to Beatka (Katarzyna Ptasińska) niespodzianie zniszczy ich randkę! Ale wtedy na jego drodze pojawi się Dagmara, z którą w 3668 odcinku "Na Wspólnej" szybko złapie wspólny język i wyjaśni wszystkie niedomówienia, które przemienią się w serdeczną rozmowę z zaskakującym finałem!

W 3668 odcinku "Na Wspólnej" Emil, po rozmowie z Dagmarą, podejmie ważną decyzję życiową. Larsson powie o swoich zamiarach Beatce i Pawłowi (Grzegorz Kwiecień), których kompletnie zszokuje zamiar prawdziwego ojca Gucia (Julian Studziński). Zatem co takiego w 3668 odcinku "Na Wspólnej" postanowi Emil, który po wyjściu ze śmiertelnej choroby syna zrezygnował z powrotu do Szwecji, aby być bliżej niego? Tyle tylko, że wtedy samotność jeszcze nie doskwierała mu tak bardzo, ale po powrocie do siebie Wójcików wszystko się zmieniło. Jaki wpływ będzie miało niespodziewane pojawienie się Świerczek? Przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3643-3646 ZWIASTUN. Judyta przechytrzy Igora. Agnieszka zacznie podejrzewać Hebla o zdradę
Najnowsze

Materiał sponsorowany