Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3658: Potworny dramat Emila! Osamotniony brat Pawła posunie się do ostateczności

2023-06-26 13:04

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligenza) poczuje się straszliwie samotny. Co prawda, Larsson zostanie w Polsce, aby być bliżej Gucia (Julian Studziński), ale będzie musiał patrzeć jak Paweł (Grzegorz Kwiecień) i Beatka (Katarzyna Ptasińska) wspólnie zajmują się jego biologicznym dzieckiem. Widok zakochanych małżonków, którzy na dobre pokonają kryzys po kłamstwie Wójcikowej z ojcostwem w 3659 odcinku "Na Wspólnej" dobije Emila jeszcze bardziej i sprawi, że zdecyduje się na ostateczny krok! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3658 - czwartek, 13.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" samotność zacznie coraz bardziej doskwierać Emilowi. Co prawda, Larsson nie wróci do Szwecji po śmiertelnej chorobie Gucia i zostanie w Polsce, aby doglądać jak rozwija się jego syn po pokonaniu białaczki, ale to nie zrekompensuje mu ogromnej pustki, bo w końcu to Paweł będzie wychowywał jego biologiczne dziecko. A widok brata z bratową, którą swoją drogą do niedawna sam darzył uczuciem, zaboli go jeszcze bardziej. Wszystko przez to, że Wójcikowie ostatecznie pokonają małżeński kryzys, do którego doszło, gdy Paweł w końcu dowiedział się, że Gucio nie jest jego synem, a Beata podle go okłamała. Wówczas małżeństwo Wójcików zawisło na włosku, ale w 3659 odcinku "Na Wspólnej" Beata i Paweł znów będą szczęśliwi! Tym bardziej, że wyniki Gucia w końcu będą dobre!

Oczywiście, stan Gucia w 3659 odcinku "Na Wspólnej" ogromnie ucieszy, a zarazem uspokoi Emila, ale widok szczęśliwych Wójcików mocno go dobije. Szczególnie, że w tym momencie Larsson poczuje się ogromnie samotny. Przypomnijmy, że brat Pawła był bliski ułożenia sobie życia z Mariolą (Alicja Pietruszka) tyle tylko, że związał się, a nawet oświadczył koleżance Wójcika po to, aby wzbudzić zazdrość Beatki, którą tak naprawdę kochał. A gdy Mariola odkryła, że ich relacja jest fikcją, to natychmiast ją zakończyła, a nieszczęśliwy Larsson został zupełnie sam. I w 3659 odcinku "Na Wspólnej" ta samotność zacznie mu coraz bardziej doskwierać. Do tego stopnia, że zdecyduje się na ostateczny krok!

W 3659 odcinku "Na Wspólnej" osamotniony Larsson postanowi ponownie poszukać swojego szczęścia w miłości, ale tym razem już na serio. Emil w końcu wyleczy się z niespełnionego uczucia do Beaty i zdecyduje się na poważnie z kimś związać, gdyż coraz bardziej będzie brakowało mu drugiej połówki. W 3659 odcinku "Na Wspólnej" Larsson założy sobie profil na portalu randkowym z nadzieją, że uda mu się na nim poznać kobietę, z którą będzie mógł stworzyć coś stałego. Czy faktycznie mu się to uda? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze