Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3581: Paweł wreszcie odkryje, że nie jest ojcem Gucia! Oskarży Beatę o zdradę - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-10 14:13

W 3581 odcinku "Na Wspólnej" Paweł (Grzegorz Kwiecień) wreszcie dowie się, że Gucio (Julian Studziński) nie jest jego synem, że Beata (Katarzyna Ptasińska) od ponad roku go okłamuje! Jak do tego dojdzie? Choroba Gucia, u którego wykryto białaczkę będzie się wiązała z szeregiem badań krwi Wójcika. Ponieważ stan chorego Gucia znacznie się pogorszy, to w 3581 odcinku "Na Wspólnej" do Polski przyjdzie prawdziwy ojciec chłopca, Emil (Piotr Ligienza). Właśnie wtedy Paweł zauważy niezgodność grupy krwi syna ze swoją i Beaty. Spróbuje wyjaśnić sprawę z pielęgniarką, aż wreszcie oskarży żonę o zdradę. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 3581 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3581 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

Wstrząsające odkrycie Pawła w 3581 odcinku "Na Wspólnej"! Choroba Gucia, u którego kolejne badania potwierdzą ostrą białaczkę, co będzie się wiązało z koniecznością przeszczepu szpiku będzie przełomowym momentem w życiu Wójcik. Od ponad roku Beata okłamuje Pawła, że Gucio jest jego synem. Ale prawda jest taka, że zaszła w ciążę w wyniku sztucznego zapłodnienia, że dawcą nasienia był brat jej męża, Emil. Zrobiła to, kiedy chory na raka Emil leżał umierający w szpitalu. Była przekonana, że nikt nigdy się o tym nie dowie, że Emil nie przeżyje i nie będzie musiała nigdy przyznawać się mężowi, co zrobiła bez jego wiedzy i zgody. Niestety los zdecydował inaczej kiedy Gucio zachorował na białaczkę, kiedy okazało się, że żadne z nich nie może być dawcą dla syna.

Stan syna Beaty i Pawła w 3581 odcinku "Na Wspólnej" nadal będzie ciężki. Wójcikowie zawiadomią Emila o chorobie Gucia, więc Larsson przyjedzie ze Szwecji, żeby być wsparciem dla brata i bratowej. Zmartwiony chorobą Gucia będzie chciał skonsultować z innym lekarzem jego wyniki badań. Paweł, kompletując badania w szpitalu dopiero w 3581 odcinku "Na Wspólnej" zauważy niezgodność grupy krwi synka ze swoją i Beaty. Zapyta pielęgniarkę jak do możliwe i wówczas domyśli się prawdy. Wcale nie zdarzył się cud, mimo jego bezpłodności Beata nie zaszła z nim w ciążę.

Ostatecznie wzburzony Paweł w 3581 odcinku "Na Wspólnej" zapyta Beatę z kim go zdradziła, kto jest ojcem Gucia. W tej sytuacji Beata nie będzie mogła dłużej kłamać. Wyznanie prawdy wywoła całą serię dramatycznych zdarzeń w rodzinie Wójcików.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze