Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3663: Kasia i Darek ogłoszą ojcu radosną nowinę! To dopiero początek ważnych decyzji - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-07-21 20:09

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) podzielą się ze wszystkimi swoim szczęściem i wspaniałymi wieściami, które na zawsze zmienią ich życie! Od razu posypią się gratulacje, a ojciec Żbika, Andrzej Zakościelny (Dariusz Niebudek), będzie wprost pękał z dumy, że jego najstarszy syn zdecydował się na tak poważny krok. Co prawda w 3663 odcinku "Na Wspólnej" Kasia trochę spanikuje, nie zapanuje nad nerwami, ale Darek zapewni ukochaną, że to dopiero początek ich ważnych decyzji i jak nigdy wcześniej jest pewny ich związku. Poznaj szczegóły, zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3663 - poniedziałek, 24.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

Dla zakochanych Kasi i Darka w 3663 odcinku "Na Wspólnej" nadejdzie ważny dzień, na który tak długo czekali. Ale o poranku Kasię dopadnie nerwowy nastrój przez co Żbik pomyśli, że nie jest do końca pewna tej decyzji. Zacznie się od gorączkowego szukania dowodu osobistego Kasi, bez którego nie podpiszą umowy kupna nowego mieszkania. Większego, bardziej przestronnego niż to, w którym mieszkają obecnie. - Darek, kupujemy wspólnie mieszkanie! To jest najpoważniejsza decyzja jak dotąd w moim życiu! - wyzna zdenerwowana Kasia partnerowi. - A co, chcesz się wycofać? Chyba w nas nie wątpisz? - Żbik pośle Kasi pełne uroku i czułości spojrzenie, by miała pewność, że dla niego sprawa jest jasna.

- No nie, a ty?

- To dopiero początek naszych ważnych decyzji... - ogłosi Darek, który w 3663 odcinku "Na Wspólnej" nie powie tego wprost, ale będzie myślał o przyszłości z Kasią, zaręczynach, ślubie, a może nawet dziecku. - Jakie będą następne? - zapyta zaintrygowana Kasia, lecz Żbik szybko utnie temat. - Tajemnica adwokacka!

Szczęśliwa para w 3663 odcinku "Na Wspólnej" w kancelarii pochwali się ojcu Darka, że powoli spełnia się ich wielkie marzenie. - Mogę wam już pogratulować?- Pewnie, gratuluj! - Darek nie będzie zważał na obecność w biurze Mariusza Czerskiego (Mariusz Zaniewski) i swojej byłej żony Anety (Dorota Krempa). - Ja też chciałbym pogratulować, tylko nie wiem czego! - doda zaskoczony wspólnik Zakościelnego i Żbika.

- Kupiliśmy mieszkanie! - Kasia przekaże radosną nowinę dalej i w 3663 odcinku "Na Wspólnej", przytulając do siebie Darka, żeby Aneta to widziała. - Najwyższy czas przejść do następnego etapu... - doda Darek, który odbierze też gratulacje od byłej żony. Reakcja Anety sprawi, że Czerskiego ogarną wątpliwości czy ich związek ma jakiś sens.

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Mariusz będzie pewny, że Aneta jest zazdrosna o Darka, że nadal coś czuje do byłego męża, dlatego tak się interesuje tym, co się dzieje u niego i Kasi. Coraz bardziej zdesperowany Czerski zapyta kochankę wprost na czym stoi, czy są razem, czy łączy ich tylko seks bez zobowiązań. Usłyszy od Anety, że nie po to się rozwiodła z mężem, żeby teraz się ograniczać i pakować w kolejny związek. - Myślałem, że to Łukasz nas dzieli, ale okazuje się, że obstawiłem nie tego męża! - oceni Czerski.

Najnowsze