Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3649: Igor nawiąże romans z Judytą! Przebiegła właścicielka klubu sztuk walki podejdzie Nowaka, żeby nie wydała się afera ze śmiertelnym pobiciem - ZDJĘCIA

2023-06-09 15:28

W 3649 odcinku "Na Wspólnej" dziennikarskie śledztwo Igora (Jakub Wesołowski) w szkole sztuk walki Judyty Bradeckiej (Anna Dereszowska) skończy się ich romansem?! Od dnia, w którym Igor postanowił zająć się sprawą śmiertelnego pobicia chłopaka w szkole Judyty było jasne, że tę dwójkę połączy coś więcej. A dopiero co Nowak przekonał żonę Elżbietę (Paulina Chapko) o swojej wierności! Jednego Igor w 3649 odcinku "Na Wspólnej" nie przewidzi - że Judyta sprytnie nim manipuluje, że prowadzi z nim niebezpieczną grę, bo doskonale wie, że jest dziennikarzem. Po sfingowanym "napadzie" Judyta uda przed Igorem ofiarę i zacznie go całować. Nowak aż będzie się prosił o kłopoty. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3649 - środa, 28.06.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3649 odcinku "Na Wspólnej" Igor uwikła się w romans z Judytą Bradecką? Atrakcyjna właścicielka klubu sztuk walki, którą wkroczyła do życia Nowaka w związku z zagadkową śmiercią pobitego Bartka, który trenował w ośrodku Judyty. Według oficjalnej wersji Bartek zmarł wskutek przedawkowania narkotyków, ale zdjęcia z treningów z klubu Bradeckiej pokażą pewne szczegóły, że chłopaka coś łączyło z właścicielką. W ramach dziennikarskiego śledztwa Igor jako Czarek zapisał się do klubu Judyty i postanowił od środka sprawdzić co się tam dzieje. Zadarł przy tym z wyjątkowo niebezpieczną kobietą. Dość szybko Judyta zorientuje się, że Igor jest szpiegiem i węszy w klubie w sprawie śmiertelnego pobicia.

Sprawy zaczną się komplikować gdy w 3649 odcinku "Na Wspólnej" Judyta zdemaskuje Igora, wyrzuci zaskoczonego Nowaka z klubu ujawniając przy tym, że wie dla kogo pracuje. Ale dziennikarz nie odpuści. Będzie prowadził obserwację klubu Bradeckiej i na własne oczy zobaczy napad na właścicielkę. Poprowadzi okradzioną, pobitą Judytę do jej biura i tam w 3649 odcinku "Na Wspólnej" zaczną się całować. Tyle tylko, że ze strony Judyty to będzie tylko przebiegła gra. Wymyśli napaść, żeby Nowak nie podejrzewał jej o udział w śmierci chłopaka.

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Najnowsze

Materiał sponsorowany