Na Wspólnej

Koniec Na Wspólnej? Zapadła decyzja czy będzie emisja w TVN przez całe wakacje! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-06-07 12:34

Czy będzie "Na Wspólnej" w TVN w czasie wakacji? A może serial zniknie z anteny i przez całe lato widzowie nie zobaczą nowych odcinków "Na Wspólnej"? W ubiegłych latach nie było przerwy w emisji na czas wakacji. W zasadzie tradycją stało się, że premierowe odcinki "Na Wspólnej" były emitowane w czerwcu, lipcu i sierpniu. Stacja TVN w przeciwieństwie do innych telewizji, nie kończyła sezonu "Na Wspólnej" na długo przed rozpoczęciem lata. A jak będzie w tym roku? Czy w wakacje 2023 będą puszczane nowe odcinki "Na Wspólnej"! Decyzja już zapadła. Sprawdź szczegóły!

Czy będą nowe odcinki "Na Wspólnej" przez całe wakacje 2023? Czy będzie przerwa w emisji na lato?

Premierowe odcinki "Na Wspólnej" przez całe wakacje 2023! Kolejne lato z dalszymi losami bohaterów "Na Wspólnej" zostało ogłoszone na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Tym samym potwierdziło się, że TVN podczas wakacyjnych przerw emisji hitowych seriali TVP i Polsatu chce przyciągnąć widzów gorącymi wątkami w "Na Wspólnej". Nie ma wątpliwości, że nowe odcinki "Na Wspólnej" dostarczą sporo emocji. Zwłaszcza jeśli chodzi o miłosne życie bohaterów.

Porywów serca nie zabraknie podczas wakacji z "Na Wspólnej" u Kamilla Hoffera (Kazimierz Mazur), który po rozwodzie z Zuzą (Małgorzata Socha) i ostatecznym rozstaniu z ciężarną kochanką Anną Kolendą (Katarzyna Wajda) jeszcze bardziej zbliży się do swojej terapeutki Jagny (Magdalena Popławska). Jak grom z jasnego nieba na Kamila spadnie wiadomość, że Anna jest z nim w ciąży!

Niebezpieczna gra Igora Nowaka z właścicielką klubu sztuk walki Judytą Bradecką (Anna Dereszowska) w nowych odcinkach "Na Wspólnej" skończy się romansem? Igor, który nadal będzie się podawał za Czarka i prowadził dziennikarskie śledztwo w sprawie narkotyków w klubie Judyty i tajemniczej śmierci jednego z młodych klientów, nie zorientuje się, że Bradecka nim manipuluje, że wzięła go na swój celownik.

Dramat w nowych odcinków "Na Wspólnej" przeżyją za to Weronika (Renata Dancewicz) i jej córka Antosia (Gabriela Jeżółkowska), która usunie zagrażającą jej życiu ciążę w klinice w Czechach. Po aborcji dojdzie jednak do strasznego wypadku, który będzie miał przykre konsekwencje dla Weroniki i Antosi. Obie trafią do szpitala, gdzie Roztocka spróbuje ukryć prawdę o pobycie w klinice aborcyjnej. Niestety Antosia przyzna się, że poroniła...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze