Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3572: Pierwszy syn Beaty, którego oddała po porodzie, będzie dawcą szpiku dla chorego Gucia? - ZDJĘCIA

2023-02-08 15:44

W 3572 odcinku "Na Wspólnej" Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) usłyszą od lekarza, że chorego na białaczkę Gucia (Julian Studziński) może uratować tylko przeszczep szpiku. Niestety żadne z nich nie będzie mogło być dawcą. Doktor poradzi Wójcikom, żeby badania pod kątem zgodności wykonali też ich najbliżsi. Emil (Piotr Ligienza) zostanie wykluczony ze względu na chorobę nowotworową, dlatego Beata w 3572 odcinku "Na Wspólnej" będzie musiała zwrócić się po pomoc do ludzi, którym 4 lata temu urodziła i oddała syna! Chodzi o Maślikowskich, Krystiana (Michał Kościuk) i Małgorzatę (Anna Rokita), których surogatką była Beata. Czy pierwszy syn Beata ocali Gucia przed śmiercią? Zobacz ZWIASTUN "Na Wspólnej" i ZDJĘCIA.

"Na Wspólnej" odcinek 3572 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

Choroba Gucia w 3572 odcinku "Na Wspólnej" zmusi Beatę do bolesnego powrotu do przeszłości, kontaktu z Maślikowskimi, którym zgodnie z umową urodziła dziecko. Cztery lata temu Beata była w ciąży, ale zaraz po porodzie musiała oddać syna jego prawowitym rodzicom. Jako biologiczna matka chłopca zgodziła się tylko na bycie surogatką. Sprzedała synka za duże pieniądze, a chwila, w której musiała przekazać go Małgorzacie i Krystianowi była jedną z najgorszych w jej życiu. Przez jakiś czas Beata myślała, że bezpłodność Pawła to kara za to, że kiedyś oddała własne dziecko innym ludziom! 

W obliczu białaczki synka w 3572 odcinku "Na Wspólnej" Beata będzie musiała także zmierzyć się z faktem, że Gucio jest jest biologicznym synem Pawła, tylko Emila. Lekarz zapyta bowiem Wójcików czy Gucio jest ich. Ona będzie zmieszana i nie odpowie ani słowem, ale Paweł potwierdzi. - Oczywiście, co to za pytanie! Niestety żadne z nich nie będzie mogło być dawcą szpiku dla chorego Gucia. Wówczas w 3572 odcinku "Na Wspólnej" Beata postanowi zwrócić się po pomoc do małżeństwa, któremu w 2019 roku urodziła dziecko. Tylko czy Maślikowscy zgodzą się, żeby ich syn był dawcą dla synka Beaty?

W 3572 odcinku "Na Wspólnej" Beata spotka się z Małgorzatą na placu zabaw i pierwszy raz od porodu zobaczy swoje dziecko. - Po co tu przyszłaś? Słucham, czego chcesz? Bo czegoś chcesz, prawda? - zareaguje nerwowo Maślikowska.

Niestety choroba Gucia będzie miała dramatyczny ciąg dalszy. Walka Beaty i Pawła o życie syna potrwa przez wiele tygodni. Aż wreszcie stanie się najgorsze i w 3582 odcinku "Na Wspólnej" Beata będzie musiała powiedzieć Pawłow, że to Emil jest ojcem Gucia. Reakcja Wójcika będzie gwałtowna i zdecydowana - zostawi żonę w najgorszym dla niej momencie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze