Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3579: Kamil zatraci się w nałogu! Annie Kolendzie nie uda się go powstrzymać

2023-02-06 20:06

W 3579 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 23.02.2023 o 20.15 w TVN) Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) zjawi się w szpitalu, aby zabrać ostatnie swoje rzeczy. Nieoczekiwanie, w trakcie wyjścia natknie się na kompletnie pijanego Kamila (Kazimierz Mazur), który po odejściu Zuzy (Małgorzata Socha) i otrzymaniu pozwu rozwodowego kompletnie zatraci się w nałogu. W 3579 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda spróbuje powstrzymać Hoffera przed udaniem się dyżur, ale niestety jej się to nie uda. Na szczęście, w ostatniej chwili pojawi się dla wszystkich wybawienie! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3579 - czwartek, 23.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3579 odcinku "Na Wspólnej" Kamil będzie wrakiem człowieka. Hoffer kompletnie nie poradzi sobie z odejściem Zuzy, która nie wybaczy mu romansu z Anną Kolendą. Tym bardziej, że Hofferowa odkryje, że kochanków nie połączył jedynie seks tylko uczucie, które oboje starają się stłumić, ale z marnym skutkiem. Co prawda, po próbie samobójczej Uli (Julia Jurek) i jej tragicznych konsekwencjach, Zuza jeszcze będzie próbowała wybaczyć Kamilowi dla dobra córki, jednak nie będzie w stanie i zdecyduje się ostatecznie odejść. W 3578 odcinku "Na Wspólnej" Hofferowa postanowi wyjechać, o czym ojca poinformuje Ula. Kamil będzie jeszcze próbował rozmawiać z żoną, ale ona nie będzie miała na to ochoty i zada mu ostateczny cios!

W 3578 odcinku "Na Wspólnej" Kamil otrzyma pozew rozwodowy i już całkowicie się załamie. Oczywiście, Hoffer sięgnie po alkohol i znów zacznie zatracać się w nałogu, przez który wcześniej już trafił na odwyk. Kamil wpadnie w taki trans, że kolejny raz pojawi się w szpitalu pod wpływem alkoholu, co będzie mogło skończyć się dla niego tragicznie. Wszystko przez to, że Hoffer przeprowadzi operację po pijaku, w czasie której na stole operacyjnym umrze mu starsza pacjentka, a jej syn wyczuje u lekarza woń alkoholu. Oczywiście, mężczyzna złoży oficjalną skargę, a Arek (Marek Kalita), aby ratować kolegę sfałszuje dokumentację medyczną, w której oświadczy, że to on był operatorem. To sprawi, że Kamila będą czekały kłopoty, ale nie utrata prawa do wykonywania zawodu, jednak w 3579 odcinku "Na Wspólnej" wszystko stanie pod znakiem zapytania!

W 3579 odcinku "Na Wspólnej" Kolenda zjawi się w szpitalu, aby odebrać ostatnie swoje rzeczy. Tuż przed swoim odejściem Anna będzie musiała zmierzyć się jeszcze z Adamskim (Tomasz Piątkowski), który obieca jej, że zrobi wszystko, aby udowodnić, że to pijany Hoffer doprowadził do śmierci pacjentki, z kolei Ostrowski wziął winę na siebie. Oczywiście, Kolenda wstawi się za Kamilem, ale w 3579 odcinku "Na Wspólnej" sama nakryje kochanka pod wpływem alkoholu, zmierzającego na dyżur! Anna za wszelką cenę spróbuje zatrzymać Hoffera, jednak Kamil będzie tak zamroczony alkoholem, że kompletnie ją zignoruje, przez co będzie o włos od tragedii! Na szczęście, w ostatniej chwili Nalepie (Przemysław Sadowski) uda się powstrzymać pijanego Hoffera, którego Kolenda odwiezie do domu, gdzie już będzie czekać wściekła Ula...

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze