Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3574: Pijany Kamil nie odpowie za śmierć pacjentki! Anna Kolenda obarczy winą Arka

2023-01-31 16:26

W 3574 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.15 w TVN) Kamil (Kazimierz Mazur) nie poniesie żadnej odpowiedzialności za przeprowadzenie operacji po pijaku, w wyniku której umrze pacjentka. Co prawda, Hoffer sam przyzna się do winy przed Kolendą (Katarzyna Walter), ale nieoczekiwanie Anna weźmie go w obronę i całą odpowiedzialność przerzuci na Ostrowskiego (Marek Kalita). Co więcej, w 3574 odcinku "Na Wspólnej" dyrektorka szpitala będzie dysponowała dowodami na to, że to Arek przeprowadził operację! Jak do tego dojdzie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3574 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3574 odcinku "Na Wspólnej" Kamil w końcu stawi się w pracy, po feralnej operacji, w wyniku której pod wpływem alkoholu doprowadzi do śmierci pacjentki. Hoffer kompletnie nie poradzi sobie z odejściem Zuzy (Małgorzata Socha) i Uli (Julia Jurek), które nie wybaczą mu romansu z Anną Kolendą, a tym samym rozbicia ich rodziny i sięgnie po alkohol. Tym bardziej, że Kamil nie będzie miał również czego szukać u swojej kochanki, która nie dość, że odejdzie przez niego z pracy, to jeszcze wmówi mu, że znalazła już sobie innego. Zrozpaczony Hoffer znów pogrąży się w swoim nałogu, a w 3567 odcinku "Na Wspólnej" pod wpływem alkoholu zjawi się nawet w pracy i przeprowadzi operację, która zakończy się śmiercią starszej pacjentki!

Wieść o pijanym Hofferze szybko dojdzie do dyrektorki szpitala, gdyż syn zmarłej pacjentki wyczuje od lekarza alkohol. Jednak Kolenda w 3573 odcinku "Na Wspólnej" wciąż nie wyciągnie wobec Kamila żadnych konsekwencji, co szalenie zdenerwuje Adamskiego (Tomasz Piątkowski), który jako jeden z nielicznych będzie znał prawdę o ich romansie, a poza tym również będzie startował na stanowisko dyrektora szpitala. Tomasz natychmiast zacznie wyciągać ich brudy na wierzch, czego świadkiem stanie się również Arek! Nieoczekiwanie w 3573 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski postanowi wziąć winę za feralny zabieg na siebie i przyzna się Kolendzie, że to on operował!

W 3574 odcinku "Na Wspólnej" Kamil wreszcie zjawi się w gabinecie Anny i przyzna się, że doprowadził do śmierci pacjentki. Jednak ku jemu ogromnemu zdziwieniu Kolenda nagle weźmie go w obronę, twierdząc, że to Ostrowski operował. Co więcej, dyrektorka szpitala przyzna, że ma na to dowody w postaci dokumentacji medycznej, co bardzo zdziwi Kamila. Nadmiar emocji sprawi, że w 3574 odcinku "Na Wspólnej" ciężarna Anna niespodziewanie gorzej się poczuje, w związku z czym Kamil natychmiast ruszy jej na pomoc, ale zostanie odtrącony! Co prawda, Hoffer nie poniesie odpowiedzialności zawodowej za zabicie pacjentki, jednak prywatnie ogromnie odczuje konsekwencje swojego romansu z Kolendą...

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze