Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3567: Kamil po odejściu Zuzy i Uli przeprowadzi operację po pijaku. Zabije pacjentkę - ZDJĘCIA

2023-01-19 21:27

W 3567 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) nie poradzi sobie po stracie rodziny, kiedy Zuza (Małgorzata Socha) i Ula (Julia Jurek) od niego odejdą. Córka Hofferów stanie bowiem po stronie matki i po dramatycznej próbie samobójczej wyprowadzi się z ich wspólnego mieszkania. Porzucony Kamil zostanie kompletnie sam, więc w 3567 odcinku "Na Wspólnej" ucieczki od problemów i zgryzot poszuka w alkoholu. Upije się nawet przed dyżurem w szpitalu, a potem zamroczony wódka przeprowadzi operację jednej z pacjentek. Z winy Kamila kobieta umrze. To dopiero początek koszmaru Hoffera. Poznaj szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3567 - środa, 1.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

Rozpad rodziny Kamila w 3567 odcinku "Na Wspólnej" pociągnie za sobą dramatyczne skutki. Nie tylko dla Zuzy i Uli, która po rozstaniu rodziców będzie chciała się zabić, ale także dla pacjentów na oddziale Hoffera, których kardiochirurg narazi na śmiertelne niebezpieczeństwo. Uzależniony od alkoholu Kamil znów pogrąży się w nałogu, by zagłuszyć ból po odejściu żony i córki. Mimo, że Hoffer uświadomi sobie, że zakochał się w Annie Kolendzie (Katarzyna Wajda), źle zniesie wiadomość, że kochanka ma już innego, to nie pogodzi się także z tym, że bezpowrotnie utracił rodzinę. Bo Zuza i Ula nie będą chciały mieć z nim nic wspólnego.

Osamotniony Kamil w 3567 odcinku "Na Wspólnej" znów sięgnie po alkohol. Dzień pracy rozpocznie od wódki. Potem pijany wejdzie na salę operacyjną i przeprowadzi operację, która niestety skończy się śmiercią pacjentki. Gdy Hoffer przekaże złe wieści synowi kobiety, ten wyczuje od lekarza woń alkoholu.

Od tego momentu w 3567 odcinku "Na Wspólnej" zaczną się poważne kłopoty Kamila, który może zostać oskarżony o zabicie pacjentki, narażenie innych chorych na utratę życia i zdrowia. A to może doprowadzić Hoffera do utraty prawa do wykonywania zawodu. Za operowanie po pijaku Kamil najpewniej stanie przed sądem.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze