Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3572: Paweł dowie się, że nie jest ojcem Gucia?! Nie będzie mógł być dawcą szpiku – ZDJĘCIA

2023-01-30 17:08

W 3572 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.15 w TVN) Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) dowiedzą się, że jednym ratunkiem dla chorego na białaczkę synka jest przeszczep szpiku. Wówczas lekarz prowadzący chłopca zapyta Wójcików, czy Gucio (Julian Studziński) jest ich biologicznym synem, przez co na twarzy Beatki pojawi się niemałe zmieszanie. Oczywiście, niczego nieświadomy Paweł w 3572 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzi, że Gucio jest jego synem, jednak szybko wyjdzie na jaw, że Wójcik nie może dawcą szpiku dla synka... Czy w ten sposób w końcu odkryje, że nie jest ojcem chłopca? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3572 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3572 odcinku "Na Wspólnej" Beata i Paweł wciąż nie będą mogli dojść do siebie po wstrząsającej diagnozie, jaką usłyszą od lekarza prowadzącego Gucia! Wójcikowie w życiu nie przypuszczaliby, że sińce na ciele synka okażą się objawem poważnej choroby, a nie skutkami ubocznymi rehabilitacji z Gabrielem (Mateusz Rzeźniczak). Jednak oprócz licznych wybroczyn u Gucia pojawi się gorączka, która zacznie rosnąć w drastycznym tempie, w związku z czym Arek (Marek Kalita) zacznie podejrzewać, że syn Beaty i Pawła choruje na białaczkę, a jego przypuszczenia w 3571 odcinku "Na Wspólnej" potwierdzą dodatkowe badania w szpitalu, które kompletnie załamią Wójcików...

W 3572 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że jednym ratunkiem dla Gucia jest przeszczep szpiku, w związku z czym lekarz prowadzący postanowi upewnić się, czy Beata i Paweł mogą zostać dawcami. Mężczyzna wprost zapyta Wójcików, czy są biologicznymi rodzicami chłopca, wywołując na twarzy Beaty niemałe zmieszanie. Wówczas żona Pawła na chwilę zamilknie, a niczego nieświadomy Wójcik potwierdzi, że jest ojcem Gucia. Jednak w 3572 odcinku "Na Wspólnej" dość szybko wyjdzie na jaw, że żadne z nich nie może dawcą dla synka, co bardzo zdziwi Pawła. W tej sytuacji lekarz poleci Wójcikom, żeby badania pod kątem zgodności wykonali ich najbliżsi, przez co naturalnie pierwszym wyborem małżeństwa stanie się Emil (Piotr Ligenza), prawdziwy ojciec Gucia!

Jednak w 3572 odcinku "Na Wspólnej" Larson również nie będzie mógł zostać dawcą szpiku dla Gucia, ze względu na chorobę nowotworową. Ten fakt niejako uratuje Beatę, która wciąż nie przyzna Pawłowi, że to Emil jest biologicznym ojcem ich synka. Wówczas w 3572 odcinku "Na Wspólnej" Wójcikowej nie pozostanie już nic innego i będzie musiała zwrócić się z prośbą o pomoc do Małgorzaty (Anna Rokita) i Krystiana (Michał Kościuk) Maślikowskich, którym ponad dwa lata temu sprzedała własnego syna, aby spłacić długi Pawła. Czy małżeństwo zgodzi się jej pomóc, aby uratować życie Gucia? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Zuza dowie się o zdradzie Kamila. Iga urodzi córkę
Najnowsze