Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3566: Ula straci rękę?! Koszmarny finał próby samobójczej córki Zuzy i Kamila – ZDJĘCIA

2023-01-22 12:26

W 3566 odcinku „Na Wspólnej” (emisja we wtorek 31.01.2023 o 20.15 w TVN) Hao (Filip Tran) uda się powstrzymać Ulę (Julia Jurek) przed samobójstwem. Chłopak w ostatniej chwili ściągnie ukochaną z dachu wieżowca i uratuje jej życie, jednak skutki próby samobójczej córki Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) okażą się tragiczne. W 3566 odcinku „Na Wspólnej” Ula nagle straci czucie w ręce i wyląduje w szpitalu, gdzie pomocy będzie mogła udzielić jej tylko Anna Kolenda (Katarzyna Wajda). Jak zachowa się kochanka Hoffera? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3566 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.15 w TVN

 W 3566 odcinku „Na Wspólnej” zdrada Kamila z Anną Kolendą będzie miała tragiczne konsekwencje dla całej rodziny Hofferów. Zuza jak tylko dowie się, że jej męża połączyło z dyrektorką szpitala coś więcej niż seks, natychmiast spakuje wszystkie swoje rzeczy i odejdzie, czego nie będzie mogła darować mu Ula. Córka Kamila będzie miała żal do ojca, że w żaden sposób nie zawalczył o swoje małżeństwo i doprowadził do rozpadu ich rodziny. Zrozpaczona Ula od razu sięgnie po alkohol, jednak ból po odejściu matki okaże się tak silny, że córka Hofferów już straci chęci do życia! Po kłótni z rodzicami w 3565 odcinku „Na Wspólnej” ukochana Hao wybiegnie z domu i wdrapie się na górę wieżowca, z którego będzie gotowa skoczyć!

W 3566 odcinku „Na Wspólnej” Zuzie i Kamilowi nie uda się ściągnąć Uli z wieżowca. Przerażeni Hofferowie natychmiast o wszystkim poinformują Hao, który od razu zjawi się na miejscu i spróbuje przekonać ukochaną do zmiany decyzji, jednak zrozpaczona nastolatka nie poradzi sobie z rozpadem rodziny i wciąż będzie chciała się zabić. Na szczęście, w ostatnim momencie w 3566 odcinku „Na Wspólnej” Hao uda się powstrzymać dziewczynę przed skokiem i pocieszyć roztrzęsioną ukochaną. Chłopak bezpiecznie sprowadzi Ulę na dół, jednak próba samobójcza córki Zuzy i Kamila nie obejdzie się bez tragicznych skutków.

W 3566 odcinku „Na Wspólnej” Ula nagle straci czucie w jednej ręce. Nastolatka natychmiast zwróci się z przeraźliwym wołaniem o pomoc do matki. Oczywiście, Zuza od razu zabierze córkę do szpitala, w którym już na progu obie natkną się na Annę Kolendę i obrzucą się wzajemnie lodowatym spojrzeniem. Pech sprawi, że w tym momencie jedynie kochanka Hoffera będzie mogła im pomóc, co dyrektorka szpitala, nie zważając na sprawy prywatne, faktycznie uczyni. W 3566 odcinku „Na Wspólnej” Ula otrzyma pomoc, jednak czy jej rękę uda się uratować? Czy córka Zuzy i Kamila odzyska w niej czucie? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3561-3564. Iga pozna płeć dziecka. Kamil zada Zuzie ostateczny cios
Najnowsze