Na Wspólnej, odcinek 3539: Emil zniknie z życia Beaty i Pawła w dniu chrzcin Gucia! Prawda o synu Wójcików nigdy nie wyjdzie na jaw? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS Na Wspólnej, odcinek 3539: Emil zniknie z życia Beaty i Pawła w dniu chrzcin Gucia! Prawda o synu Wójcików nigdy nie wyjdzie na jaw? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3539: Emil zniknie z życia Beaty i Pawła w dniu chrzcin Gucia! Prawda o synu Wójcików nigdy nie wyjdzie na jaw? - ZDJĘCIA

2022-12-05 15:04

W 3539 odcinku "Na Wspólnej" Emil (Piotr Ligienza) będzie chciał porwać syna Beaty (Katarzyna Ptasińska) i Pawła (Grzegorz Kwiecień). Jako biologiczny ojciec Gucia (Julian Studziński) wpadnie na szalony pomysł, by w dniu chrzcin bratanka wywieźć go do Szwecji. Kupi nawet bilet lotniczy i zabierze dziecko z domu Wójcików. W ostatniej chwili w 3539 odcinku "Na Wspólnej" Emil zmieni jednak zdanie. Zamiast porwania Gucia zdecyduje się na powrót do Szwecji. Przed wyjazdem obieca Beacie, że Paweł nigdy nie pozna prawdy o ich synu. Niespodziewanie Emil pojawi się przed kościołem przed chrztem! Co teraz zrobi? Zobacz ZDJĘCIA z 3539 odcinku "Na Wspólnej" i sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 3539 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

Chrzciny syna Beaty i Pawła w 3539 odcinku "Na Wspólnej" poprzedzą wstrząsające sceny w domu Wójcików, które wywrócą ich życie do góry nogami i sprawią, że będą drżeć ze strachu o dziecko. Zwłaszcza Beata, która tuż przed skromną, rodzinną uroczystością zauważy, że Gucio zniknął. Paweł uspokoi żonę, że to Emil zabrał ich synka na spacer i na pewno niedługo wróci.

Ale Beatę w 3539 odcinku "Na Wspólnej" ogarnie lęk, że Emil mógłby odegrać im dziecko. Zacznie odchodzić od zmysłów, próbując dodzwonić się do szwagra. On jednak nie odbierze od niej połączenia. Weźmie Gucia na spacer do parku, gdzie w 3539 odcinku "Na Wspólnej" załatwi bilety do Szwecji. Porwie bratanka, którego jest biologicznym ojcem? Przez chwilę przejdzie mu to przez myśl, ale przecież nie będzie w stanie tak skrzywdzić brata i bratowej, w której skrycie się kocha już od dawna.

Na krótko przed chrzcinami w 3539 odcinku "Na Wspólnej" Emil odda Beacie syna, a ona urządzi mu awanturę, że nie było z nim kontaktu. Od razu domyśli się, że bratowa podejrzewała go o porwanie Gucia. Co ciekawe przyzna się, że chciał to zrobić, bo nie jest w stanie dłużej udawać, że jest dla Gucia tylko "wujkiem". W decydującym momencie Emil zrezygnuje z udziału w chrzcinach syna Beaty i Pawła, wyjedzie do Szwecji i tylko bratowej obieca, że prawda o ich dziecku nie wyjdzie na jaw. A to oznacza tylko jedno, Paweł nigdy nie dowie się, że Emil jest ojcem Gucia.

Mimo tych zapowiedzi w 3539 odcinku "Na Wspólnej" Emil nie zniknie od razu z życia Beaty i Pawła. Zjawi się przed kościołem, żeby z oddali obserwować chrzciny swojego syna.

Najnowsze