Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3535: Beata nie zgodzi się, aby Emil został ojcem chrzestnym Gucia! Odda syna w ramiona prostytutki – ZDJĘCIA

2022-12-05 20:04

W 3535 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 5.12.2022 o 20.15 w TVN) Beata (Katarzyna Ptasińska) i Paweł (Grzegorz Kwiecień) postanowią ochrzcić Gucia (Julian Studziński) i zaczną rozmyślać nad rodzicami chrzestnymi. Oczywiście, Wójcik będzie chciał, aby ojcem chrzestnym synka został Emil (Piotr Ligenza), ale jego żonie się to nie spodoba i spróbuje odwieść go od tego pomysłu. W 3535 odcinku "Na Wspólnej" Paweł będzie zszokowany zachowaniem Beaty, która nie będzie chciała oddać Gucia w ręce Larsona, ale już będzie gotowa powierzyć go prostytutce, związanej z księdzem! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3535 - poniedziałek, 5.12.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3535 odcinku "Na Wspólnej" Beata i Paweł zaczną rozmawiać o chrzcie Gucia, który będzie rósł jak na drożdżach. Wójcikowie zgodnie dojdą do wniosku, że to najlepszy moment, aby ochrzcić synka, dlatego zaczną rozmyślać nad wyborem rodziców chrzestnych. Oczywiście, Beata jeszcze wciąż nie przyzna się Pawłowi, że Gucio tak naprawdę nie jest jego synem tylko Emila, a do zapłodnienia doszło, gdy pobrała nasienie od umierającego Larsona, przez co dla Wójcika dobór chrzestnego będzie wyłącznie formalnością, ale w 3535 odcinku "Na Wspólnej" Beata spróbuje go przed tym powstrzymać, choć jej wybór również będzie pozostawał wiele do życzenia...

W 3535 odcinku "Na Wspólnej" Beata zaproponuje, aby matką chrzestną Gucia została Anastazja (Karolina Bacia), ale Pawłowi nie spodoba się jej wybór. Wójcik nie będzie chciał oddać synka w ramiona byłej prostytutki, która dodatkowo związała się z księdzem (Jan Hussakowski). Co prawda, Olek porzucił dla niej stan duchowny, jednak do ich zbliżenia doszło jeszcze, gdy był kapłanem, w związku z czym dla Pawła będzie to zamknięty temat!

- Co robimy z tym chrztem? - zacznie Beatka.

- No co? Normalnie trzeba zorganizować, nie? - uzna Paweł.

- No to ja bym chciała, aby Anastazja była matką chrzestną - wypali, po czym nastanie niezręczna cisza, którą Beata w 3535 odcinku "Na Wspólnej" szybko przerwie - Anastazja, taka nasza przyjaciółka, pamiętasz?

- Tak, ale jak ona z księdzem... - zacznie tłumaczyć, ale żona wejdzie mu w słowo.

- Byłym księdzem - przypomni mu.

- No dobrze, no, ale jak ona z nim tego, to on jeszcze nie byłby... - kontynuuje Wójcik, co tylko dodatkowo rozwścieczy Beatkę.

- Ty już lepiej nie bądź taki święty, dobra? - wytknie mu.

Wtedy w 3535 odcinku "Na Wspólnej" Paweł uzna, że wspólnie z Beatą nie będą mieli chociaż żadnych problemów przy wyborze ojca chrzestnego, gdyż Emil fantastycznie się na niego nadaje. Nie tylko ze względu na to, że jest bratem Pawła i dobrym "wujkiem" Gucia, ale przede wszystkim dlatego, że w czasie aresztowania Wójcika ogromnie pomógł ciężarnej Beatce, jak również był, gdy urodziło się dziecko.

- Przynajmniej z ojcem chrzestnym nie będzie problemu. Wiadomo, że Emil, prawda? Emil będzie - ucieszy się Wójcik.

- Paweł... - wtrąci Beata.

- No co Emil gorszy od Anastazji? - zapyta oburzony.

Oczywiście, Beata w 3535 odcinku "Na Wspólnej" zrobi wszystko, aby odwieźć Pawła od tego pomysłu. Wójcikowa zasugeruje, że już za bardzo wykorzystują Emila, ale przecież Larson nie będzie zgłaszał wobec tego żadnych sprzeciwów!

- No nie, że groszy tylko... ciągle na nim wisimy, wiesz? - spróbuje go przekonać.

- No przecież sam chce - zauważy.

- Ale czy człowiek zawsze chce tego, co dla niego dobre? - zacznie się zastanawiać.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze