Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3529: Joanna i Bogdan stracą syna! Franek wręczy im pożegnalny prezent

2022-11-22 13:10

W 3529 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w środę 23.11.2022 o 20.15 w TVN) Franek (Nathan Czyżewski) wyfrunie z rodzinnego gniazda Bergów i postanowi się wyprowadzić! Syn Bogdana (Wojciech Brzeziński) i Joanny (Anna Cieślak) znajdzie atrakcyjne mieszkanie i postanowi przenieść się na swoje, szczególnie, że po aresztowaniu Szarka (Robert Wrzosek) w jego rodzinie najlepiej się nie przelewa. W 3529 odcinku „Na Wspólnej” Franek poinformuje bliskich o swojej decyzji, a przy okazji, z tego względu, wręczy ojcu pożegnalny prezent. Wzruszony Bogdan nie będzie mógł w to uwierzyć…

"Na Wspólnej" odcinek 3529 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3529 odcinku „Na Wspólnej” sytuacja finansowa w rodzinie Bergów wciąż nie będzie najlepsza. Po aresztowaniu Szarka i aferze narkotykowej działalność firmy transportowej Zuzy (Małgorzata Socha) i Bogdana stanie pod dużym znakiem zapytania, a na domiar złego Joanna zdecyduje się na zakup konia, aby ocalić go przed pójściem na rzeź. Postawa żony bardzo zirytuje Bogdana, który zda sobie sprawę, że powinni oszczędzać i z tego względu zrezygnuje nawet z zakupu nowego laptopa, mimo iż stary odmówi mu posłuszeństwa i uniemożliwi pracę. Jednak w 3529 odcinku „Na Wspólnej” sytuacja Bergów zmieni się za sprawą Franka, który dobrze zainwestuje swoje pieniądze i zakomunikuje najbliższym dobre wieści!

W 3529 odcinku „Na Wspólnej” Franek postanowi sprawić Bogdanowi niespodziankę i podaruje mu nowego laptopa, o którego ostatnio się posprzeczali. Oczywiście, Berg nie zgodzi się przyjąć tak drogiego prezentu, ale syn nie odpuści!

- Możemy to sprawdzić na twoim nowym laptopie. Masz, mówiłeś, że musisz kupić ostatnio – powie Franek.

- Synku, oszalałeś? – spyta kompletnie zszokowany Bogdan.

- Nie, zainwestowałem w rodzinę – uśmiechnie się.

- Chłopie, oszczędzaj. Przecież my sobie radzimy – uświadomi go.

- Chcesz mi zepsuć przyjemność? – zapyta retorycznie, przez co Bogdan w 3529 odcinku „Na Wspólnej” nie będzie miał już innego wyboru i będzie musiał przyjąć prezent!

Tym bardziej, że w 3529 odcinku „Na Wspólnej” nowy laptop okaże się tak naprawdę pożegnalnym upominkiem, gdyż Franek postanowi wyprowadzić się od rodziców, czym jeszcze bardziej ich zaskoczy! Bergowie upewnią się, czy syn jest pewny swojej decyzji, bo przecież sytuacja w ich domu nie jest na tyle zła, żeby musieli podejmować drastyczne kroki, ale Franek zapewni ich, że trafiła się dobra okazja i grzech byłoby z niej nie skorzystać!

- Poza tym to trochę taki prezent pożegnalny przed przeprowadzką – doda Franek, po czym zwróci się do Miśki (Zoe Messy) - Będziesz mogła przejąć mój pokój…

- Jesteś pewien? – dopyta Joanna.

- No znaleźliśmy fajne mieszkanie. Trzeba brać. Poza tym, wolę to zrobić teraz niż czekać aż sami mnie wyrzucicie – uzna Berg.

- Oj przestań – skwituje Bogdan.

W ten sposób w 3529 odcinku „Na Wspólnej” Franek wyfrunie z rodzinnego gniazda, a Joanna i Bogdan stracą syna, który odważnym krokiem postawi wkroczyć w dorosłość!

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Najnowsze