Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3527: Bella rzuci wymarzone studia dla Janka! Zimińscy będą w szoku

2022-11-21 20:02

W 3527 odcinku „Na Wspólnej” (emisja w poniedziałek 21.11.2022 o 20.15 w TVN) Janek (Bartłomiej Kraszewski) i Bella (Karolina Matej) zaczną szykować się na wyjazd do Anglii, gdzie przybrany syn Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) dostanie się na prestiżowe stypendium. Jednak tuż przed wyjazdem okaże się, że Trojanowska dostała się na wymarzone studia i postanowi zostać w Polsce. W 3527 odcinku „Na Wspólnej” Janek będzie zawiedziony decyzją ukochanej i rozstaniem z Bellą, ale Trojanowska w ostatniej chwili postanowi zmienić zdanie i poświęcić wszystko! Zimińscy aż nie będą mogli w to uwierzyć!

"Na Wspólnej" odcinek 3527 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3527 odcinku „Na Wspólnej” Janek i Bella zaczną pakować ostatnie walizki przed wspólnym wyjazdem do Anglii na prestiżowe stypendium chłopaka, ale w ostatniej chwili wszystko się skomplikuje. Przypomnijmy, że Trojanowska zgodziła się wyjechać z przybranym synem Danki i Marka, licząc na to, że uda jej się znaleźć pracę, a przy okazji wybrać sobie jakąś uczelnię, ale jeszcze wtedy nie znała wyników rekrutacji na studia w Polsce, na które ostatecznie za namową matki (Małgorzata Zawadzka) zdecydowała się aplikować. Jednak w 3527 odcinku „Na Wspólnej” w dniu wyjazdu Janka i Belli już wszystko będzie jasne, a Trojanowska zacznie mieć poważne wątpliwości co do swojej przyszłości!

W 3527 odcinku „Na Wspólnej” okaże się, że Bella dostała się na wymarzoną anglistykę, o czym natychmiast poinformuje Janka! Oczywiście, chłopak pogratuluje jej wyniku, ale zacznie mieć obawy co to oznacza dla ich związku i jak wpłynie to na ich decyzję o wspólnym wyjeździe do Anglii…

- Dostałam się na anglistykę. No miałam nie składać papierów, bo myślałam, że się nie dostanę i tak, ale mam mnie przycisnęła, no i się dostałam. Przed chwilą się dowiedziałam – przyzna szczęśliwa.

- To gratulacje i co teraz? – dopyta zaniepokojony.

- No te studia to było moje marzenie – przyzna Bella.

- Chcesz zostać w Polsce?! – zdenerwuje się chłopak.

Wtedy w 3527 odcinku „Na Wspólnej” Janek zacznie przekonywać Bellę, że anglistykę będzie miała non stop, w czasie pobytu w Anglii, ale to wcale nie przekona Trojanowskiej. Tym bardziej, że Janek będzie jechał tam z pewnym stypendium, a ona zupełnie w ciemno – bez pracy ani żadnej szkoły w przeciwieństwie do tego, co spotkało ją w Polsce! Dlatego Bella ostatecznie zdecyduje się zostać w Polsce, o czym poinformuje Janka na imprezie pożegnalnej z przyjaciółmi.

- No, ale ja nie jadę. No bo dostałam się na anglistykę i zostaję z wami – przekaże Bella, czym całkowicie załamie Janka…

Tuż przed wylotem w 3527 odcinku „Na Wspólnej” Janek zacznie przeglądać zdjęcia z imprezy pożegnalnej i dojdzie do wniosku, że nie może zostawić Belli! Przybrany syn Danki i Marka podejmie trudną, ale w tym momencie dla niego jedyną słuszną decyzję, o porzuceniu marzeń i zostanie u boku ukochanej, czym kompletnie zszokuje Zimińskiego…

- Janek, zbieraj się. Wychodzimy! Gotowy? – spyta Marek.

- Nie lecę – stwierdzi.

- Ale jak to nie lecę? – zdziwi się.

- No nie lecę – odpowie krótko, ale wtedy dobiegnie dźwięk dzwonka do drzwi.

- Ktoś do ciebie… - oznajmi Zimiński.

Wtedy w 3527 odcinku „Na Wspólnej” w drzwiach mieszkania Zimińskich zjawi się Bella ze spakowaną walizką. Wówczas stanie się jasne, że Trojanowska zmieniła zdanie i postanowiła zrezygnować z wymarzonej anglistyki po to, aby wspólnie z Jankiem jechać na jego stypendium do Anglii! Postawa dziewczyny szalenie wzruszy chłopaka, jak i samych Zimińskich, ale również i Trojanowska nie obędzie się bez łez, gdy dowie się, że Janek postanowił zachować się dokładnie tak samo!

- Czyli wygląda na to, że Bella leci, a Janek zostaje – zauważy Marek.

- Chciałeś zostać? – zdziwi się Trojanowska.

- No bez ciebie to nie ma sensu – skwituje.

- Czyli ostatecznie lecą razem – wyjaśni Zimiński.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Monika zdradzi Damiana z kobietą. Kamil wplącze się w romans z Kolendą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze