Na Wspólnej, odcinek 3471: Iga w ciąży z Michałem?! Namówi ją na dziecko, ale nie przewidzą tragedii - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3471: Iga w ciąży z Michałem?! Namówi ją na dziecko, ale nie przewidzą tragedii - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3471: Iga w ciąży z Michałem?! Namówi ją na dziecko, ale nie przewidzi tragedii - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-08-08 13:43

W 3471 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) zapragnie mieć dziecko z Igą (Lidia Sadowa)! Choć Brzozowski nie ma jeszcze ślubu z policjantką, to właśnie ona zastąpiła mu bestialsko zamordowaną żonę Kingę (Ilona Wrońska) i z nią stworzył rodzinę dla syna Ignasia (Bartek Kaszuba). Iga została matką Ignacego, ale w 3471 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 8.08.2022, w TVN) para postanowi mieć także wspólne dziecko, skoro są razem tak szczęśliwi. Czy Iga zajdzie w ciążę? Ukochana Michała nie przewidzi jaka tragedia na nich spadnie. Zobacz ZWIASTUN "Na Wspólnej" i ZDJĘCIA z 3471 odcinka.

"Na Wspólnej" odcinek 3471 - poniedziałek, 8.08.2022, o godz. 20.15 w TVN

Iga i Michał w 3471 odcinku "Na Wspólnej" zaczną starania o dziecko! Od jakiegoś czasu w związku Brzozowskiego i policjantki, która prowadziła śledztwo w sprawie zaginięcia Kingi i tak narodziła się ich miłość, panuje istna sielanka. Ale to tylko pozory, bo w 3471 odcinku "Na Wspólnej" Michał wciąż będzie ukrywał przed Igą, że Mikołajem (Krzysztof Wieszczek) odwiedził nielegalne kasyno w Warszawie i znów wpadł w szpony hazardu. Już kiedyś Brzozowski był uzależniony, ale w 3471 odcinku "Na Wspólnej" ulegnie pokusie, żeby znów zagrać. Nakręci go kolejne zwycięstwo.

Nie przegap: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

Wygrana Michała w kasynie w 3471 odcinku "Na Wspólnej" początkiem nieszczęść!

Michał w 3471 odcinku "Na Wspólnej" wygra w pokera tysiąc złotych. Mimo zachęty właścicieli nielegalnego kasyna, Brzozowski skończy grę. Będzie z siebie dumny, że potrafi się wycofać w odpowiedniej chwili. Dopadnie go radość, że tak mu się układa, więc namówi Mikołaja na kolejne wyjście do kasyna. Przekonany, że kontroluje sytuację i wszystko jest dla ludzi. Do tego w 3471 odcinku "Na Wspólnej" pracy pozytywnie Michał pozytywnie zaskoczy Ilonę (Anna Samusionek) swoją kreatywnością. Bedzie miał wrażenie, że nic złego nie może się stać, więc pora na życiowe decyzje i wielkie zmiany.

Sprawdź też: M jak miłość. Ala nie przypomina już niewinnej siostrzenicy księdza. Alicja Ostolska chwali się powalającą urodą i luksusowym życiem - ZDJĘCIA

Iga z "Na Wspólnej" będzie w ciąży z Michałem?

Dobra passa Michała w 3471 odcinku "Na Wspólnej" będzie trwała także w jego związku z Igą. Zakochani i szczęśliwi jak nigdy wcześniej nareszcie odzyskają upragniony spokój. Dlatego zaczną planować przyszłość ich rodziny mimo, że nie wzięli ślubu. - Kocham cię... Chcę mieć z tobą dziecko... - wyzna nagle Michał po upojnym wieczorze z Igą w łóżku.

Reakcja Igi w 3471 odcinku "Na Wspólnej" zupełnie go zaskoczy. - W jakim sensie? - zapyta jakby w ogóle nie planowała ciąży z Michałem. - W sensie dziecka oczywiście...- Nawet o tym myślałam, tylko zawsze się coś działo i... - przyzna policjantka, lecz Brzozowski nagle jej przerwie. - Ale zawsze się coś dzieje. Iga to naprawdę jest bardzo dobry moment.- Może masz rację! - Iga w 3471 odcinku "Na Wspólnej" zgodzi się na dziecko, nieświadoma tego, że Michał w tajemnicy przed nią znów uzależnił się od hazardu.

Dopiero Sławek (Mariusz Słupiński) w 3472 odcinku "Na Wspólnej" uświadomi Idze, że powinna uważać na Michała, skoro w ich związku panuje taka sielanka, bo to może zwiastować kłopoty!

Najnowsze