Na Wspólnej, odcinek 3445: Żona Borysa zacznie grozić Ewie! Nie powstrzyma jej przed atakiem na Elę - ZWIASTUN

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3445: Żona Borysa zacznie grozić Ewie! Nie powstrzyma jej przed atakiem na Elę - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3445: Żona Borysa zacznie grozić Ewie! Nie powstrzyma jej przed atakiem na Elę - ZWIASTUN

2022-06-21 15:14

W 3445 odcinku „Na Wspólnej” w Polsce zjawi się Oksana (Magdalena Nieć), żona Borysa (Oleg Sawkin), który po ostatniej kłótni z Ewą (Ewa Gawryluk) dostał zawału. Orłow przekazał dla fundacji Eli (Paulina Chapko) brudne pieniądze, aby wkupić się w łaski dawnej kochanki, co od początku nie podobało się jego żonie. W 3445 odcinku „Na Wspólnej” Oksana nie zniesie myśli, że Ewa może zabrać jej Borysa i osobiście zjawi się w Polsce, gdzie dostanie szału jak zobaczy jego dawną kochankę przy łóżku męża! Oksana naskoczy na Ewę i zacznie grozić jej i Eli, ale nie będzie się spodziewała, że Ukrainka będzie taka szybka w swoim działaniu i zacznie spełniać swoje groźby, przed którymi nie ocali ukochanej Igora (Jakub Wesołowski)!

"Na Wspólnej" odcinek 3445 - środa, 22.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3445 odcinku „Na Wspólnej” do Polski przyleci żona Borysa, która dowie się o jego zawale! Serce Orłowa nie wytrzymało ostatniej kłótni z Ewą, która zażądała od niego, aby zabrał z fundacji swoje brudne pieniądze i raz na zawsze zniknął z życia jej i Eli. „Dobry” uczynek Borysa nie spodoba się także jego żonie, która od początku była przeciwna przekazaniu 100 tysięcy złotych na fundację, gdyż wiedziała, że kryje się za tym wyłącznie chęć przypodobania się dawnej kochance! W 3445 odcinku „Na Wspólnej” Oksana osobiście zjawi się w Polsce, aby odzyskać swoje pieniądze i nie cofnie się przed niczym, byleby osiągnąć swój cel. Szczególnie, że widok Ewy przy szpitalnym łóżku jej męża doprowadzi ją do jeszcze większego szału i furii, jaką wyleje na matkę Igora!

- Stara miłość nie rdzewieje? – powie z przekąsem.

- Nic nas nie łączy. To tylko interesy – wyjaśni jej Ewa.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3445: Seba zakocha się w córce największego wroga Hebla! Zacznie grozić mu śmiercią – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ atak Oksany na Ewę w 3445 odcinku „Na Wspólnej” >>>

Wtedy w 3445 odcinku „Na Wspólnej” Oksana zacznie żądać od Ewy zwrotu pieniędzy i otwarcie będzie grozić jej i Eli! Każe jej trzymać się z daleka od Borysa i da jej jasno do zrozumienia, że jeżeli jej nie posłucha, to gorzko tego pożałuje!  

- To powiedz swojej synowej, że ma zwrócić wszystkie datki od naszej firmy. Nie kręć się więcej przy moim mężu ani przy moich pieniądzach – zagrozi jej, po czym wejdzie do męża.

Ewa w 3445 odcinku „Na Wspólnej” weźmie groźby Oksany na poważnie. W końcu już wcześniej nieznajomy mężczyzna ostrzegał ją przed Borysem, a żona Borysa również nie sprawiała wrażenia, aby żartowała. Nowak postanowi ostrzec swoją przyszłą synową i poprosi ją, aby oddała brudne pieniądze Oksanie, ale Ela będzie nieugięta!

- Borys ma wspólniczkę, swoją żonę. Przyjechała tutaj odebrać pieniądze – zacznie Ewa.

- No, ale to Borys przekazał mi te pieniądze. Ale jak chce, to mogę się z nią spotkać – stwierdzi Ela.

- Ela to są niebezpieczni ludzie. Zrozum to w końcu! – oburzy się, ale nawet sama nie będzie się spodziewała, że zadziałają oni tak szybko!

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska znika z Na Wspólnej. Zdradziła, kiedy będzie ostatni raz na planie!

W tym momencie w 3445 odcinku „Na Wspólnej” Ela odbierze przerażający telefon. Okaże się, że w fundacji doszło do włamania, ale złodziej nie znalazł tego, czego szukał. Ewa nie będzie miała żadnych wątpliwości, że jest to sprawka Oksany i jeszcze raz spróbuje wstrząsnąć Marcinkową, ale kolejny raz na marne. W 3446 odcinku „Na Wspólnej” bezwzględna Oksana napadnie na Elę tuż przed wejściem do fundacji i zażąda zwrotu pieniędzy, których nie znalazła w środku! Oczywiście, Ela nie będzie chciała ich oddać, dlatego żona Borysa zacznie się z nią szarpać! Na szczęście, Marcinkowej nic się nie stanie, gdyż pomoc przyjdzie z najmniej oczekiwanej strony, ale jej koszmar się nie skończy. Oksana ucieknie podobnie jak Borys, a ona gorzko pożałuje, że nie posłuchała Ewy!

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3448: Darek opuści ojca! Zakościelny stanie przed trudnym wyborem – ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze