Na Wspólnej, odcinek 3416: Skandal u Bergów! Bogdan jest gejem?!

i

Autor: Player Na Wspólnej, odcinek 3416: Skandal u Bergów! Bogdan jest gejem?!

Na Wspólnej, odcinek 3416: Skandal u Bergów! Bogdan jest gejem?!

2022-04-22 15:27

W 3416 odcinku „Na Wspólnej” dojdzie do niespodziewanego zwrotu akcji w wątku Joanny (Anna Cieślak) i Bogdana (Wojciech Brzeziński)! Berg, przykładny ojciec i kochający mąż tak naprawdę okaże się gejem, który przez lata ukrywał swoją prawdziwą orientację? W 3416 odcinku „Na Wspólnej” między Bergami dojdzie do ostrej awantury o Eliasza, przyjaciela Joanny sprzed lat! Cała trójka wybierze się na spotkanie z matką mężczyzny, która ogromnie pragnęła poznać drugą połówkę swojego syna. Kobieta z zachowania obu panów od razu wywnioskuje, że łączy ich coś więcej i będzie przekonana, że Bogdan jest partnerem jej syna!

"Na Wspólnej" odcinek 3416 - wtorek, 3.05.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3416 odcinku „Na Wspólnej” Bogdan ujawni swoją prawdziwą orientację i przyzna się, że jest gejem? Kochający mąż Joanny i ojciec: Kasi (Julia Chatys), Jarka (Wojtek Rotowski), Franka (Natan Czyżewski) i Michalinki (Zoe Messy) przez lata okłamywał swoją rodzinę i ukrywał przed nimi swoje prawdziwe ja? W 3416 odcinku „Na Wspólnej” już nic nie będzie takie oczywiste, a wszystko zmieni wizyta Eliasza, przyjaciela Joanny ze studiów, który dość niespodziewanie przyleci do Polski z Norwegii, gdzie na co dzień pracuje. Eliasz wróci do kraju na spotkanie z matką, która już nie będzie mogła doczekać się, aby poznać drugą połówkę swojego syna. Sęk w tym, że Eliasz nie przyleci ze Skandynawii z partnerką tylko o pomoc w tym temacie zwróci się właśnie do Bergów!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1656: Magda nie wyda Anicie zdrady Kamila. Będzie smażyć się za to w piekle

W 3415 odcinku „Na Wspólnej” Eliasz spotka się z Joanną i Bogdanem i wyzna im, że wrócił do kraju, ponieważ jego matka naciskała na to, aby przedstawił jej w końcu swoją narzeczoną. Oczywiście, Eliasz przyleci do Polski sam, gdyż w Norwegii nie znajdzie sobie nawet dziewczyny, a co dopiero narzeczonej. Przyjaciel Joanny wyzna jednak, że nie może powiedzieć matce prawdy i poprosi przyjaciółkę, aby udawała jego narzeczoną! Oczywiście, pomysł Eliasza w 3415 odcinku „Na Wspólnej” nie spodoba się Bogdanowi, który nie zgodzi się pożyczyć mu żony, aby okłamać jego matkę. Jednak Joanna będzie gotowa pomóc przyjacielowi, w związku z czym między nią a Bogdanem dojdzie do burzliwej kłótni!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1656: Kryzys u Anety i Olka po narodzinach syna. Nie będzie mógł już patrzeć na żonę! – ZDJĘCIA

W 3416 odcinku „Na Wspólnej” Joanna w tajemnicy przed mężem zgodzi się pomóc Eliaszowi i spotkać się z jego matką! Bergowa wybierze się z przyjacielem na rodzinny obiad, w czasie którego będzie udawać jego narzeczoną. Niestety, Bogdan przez przypadek podsłucha rozmowę Eliasza, z której wywnioskuje, że jego żona zgodziła się uczestniczyć w mistyfikacji i postanowi temu zapobiec, ale będzie już za późno! W 3416 odcinku „Na Wspólnej” Bogdan zjawi się w restauracji w najmniej spodziewanym momencie i urządzi taką scenę, że matka Eliasza wywnioskuje, że to on, a nie Joanna, jest partnerem jej syna! Kobieta będzie przekonana, że Eliasz i Bogdan są gejami, a jej syn bał się jej przyznać do swojej prawdziwej orientacji, dlatego zaaranżował spotkanie z Joanną, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!  

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2634: To Rafał Zaborski porwie Tadzia w zmowie z jego matką! Karolina pomoże mu uprowadzić syna Bożeny i Bruna

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Najnowsze