Na Wspólnej, odcinek 3394: Pogrzeb Adama. Daria w rozpaczy ucieknie z cmentarza - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 3394: Pogrzeb Adama. Daria w rozpaczy ucieknie z cmentarza - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3394: Pogrzeb Adama. Daria w rozpaczy ucieknie z cmentarza - ZDJĘCIA

2022-03-11 16:37

W 3394 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się pogrzeb Adama Namysłowskiego (Marcin Rogacewicz), który zginie w tragicznym wypadku, w dniu, w którym będzie chciał się oświadczyć Darii (Patrycja Topajew). Śmierć Adama rozerwie serce Darii na strzępy, nie pogodzi się ze stratą ukochanego, którego dopiero co odzyskała po tym jak zdradziła go z jego młodszym bratem. Pogrążona w żałobie Daria w 3394 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miała siły uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej. Ledwo dotrze na cmentarz, ale ucieknie stamtąd gdy zobaczy trumnę z ciałem Adama. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3394 - środa, 23.03.2022, o godz. 20.15 w TVN

Pogrzeb Adama w 3394 odcinku "Na Wspólnej" będzie ostatnim pożegnaniem Darii z Namysłowskim. Przepełniona bólem córka Sławka Dziedzica (Mariusz Słupiński) nie przestanie myśleć o tym, że to ona jest winna śmierci Adama, że powinna razem z nim zginąć w wypadku, skoro ruszyli razem na wycieczkę do lasu w dniu jej urodzin, bo chciał się jej oświadczyć! Gdyby nie pierścionek zaręczynowy, który wypadł Adamowi na podłogę, nie straciłby panowania nad kierownicą i nie rozbiłby się na drzewie! Wyjątkowe miejsce w lesie, gdzie narodziła się ich miłość, gdzie miały się odbyć ich zaręczyny, stanie się miejscem największej tragedii jaka mogła spotkać Darię!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

Kilka dni po śmierci Adama w 3394 odcinku "Na Wspólnej" Daria wciąż nie dojdzie do siebie. Nie pomoże jej nawet wsparcie ojca, macochy Renaty (Marta Jankowska) i byłego kochanka Dawida (Daniel Mosior), brata zmarłego Namysłowskiego. Rozpacz Darii będzie tak wielka, że nie zgodzi się na udział w ceremonii w kościele i na cmentarzu. Nie będzie chciała widzieć trumny, w której będą zwłoki Adama. Na szczęście Renacie i Sławkowi w 3394 odcinku "Na Wspólnej" uda się ją przekonać, by znalazła w sobie siłę na pożegnanie z ukochanym. Po przyjeździe na cmentarz Daria załamie się do tego stopnia, że zapragnie stamtąd jak najszybciej uciec uciec.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3396: Śmierć Elżbiety najgorszym koszmarem Nalepy! Znajdzie dla Eli serce, bo posunie się do przekrętu - ZDJĘCIA

Dawid, któremu w 3394 odcinku "Na Wspólnej" także będzie bardzo trudno pożegnać się ze zmarłym Adamem spróbuje zatrzymać byłą kochankę i niedoszłą bratową. Daria jednak ostro zaprotestuje, żeby nie być na pogrzebie Adama do końca. Żałoba wepchnie ją w tak fatalny stan psychiczny, że długo jeszcze nie wyjdzie z tej traumy. Tuż po pogrzebie Dawid zostawi Darii klucze do mieszkania Adama, ponieważ sam musi wyjechać, ale ona nie będzie chciała mieszkać tam, gdzie każdy kąt przypomina jej ukochanego. By jakoś wrócić do życia po tragedii, zająć czymś myśli postanowi skupić się na rodzinie, która ją otacza. Zwłaszcza na pomocy Ninie (Liliana Jakubowska), którą Renata i Sławek chcą adoptować razem z jej córką Zosią.

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze