Na Wspólnej, odcinek 3388: Mikołaj odkryje przerażąjącą prawdę o synu i Nicole! To dlatego Stefanek wszystkiego się boi - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3388: Mikołaj odkryje przerażąjącą prawdę o synu i Nicole! To dlatego Stefanek wszystkiego się boi - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3388: Mikołaj odkryje przerażającą prawdę o synu i Nicole! To dlatego Stefanek wszystkiego się boi - ZDJĘCIA

2022-03-10 13:11

W 3388 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) zauważy u Stefanka (Gabriel Pakieser) niepokojące napady lęku, które mają związek z tym co przeżył w USA z matką Nicole (Maria Niklińska). Zachowanie syna Mikołaja wpłynie coraz gorzej na atmosferę w mieszkaniu Leśniewskich. Syn Marty, Ksawery (Adam Tomaszewski) w 3388 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał dosyć histerii przyrodniego brata. Między chłopcami narośnie konflikt, a do tego Mikołaj wypytując syna o to, co się z nim dzieje, dowie się strasznych rzeczy o Nicole. Niestety to dopiero początek. Bo wkrótce na jaw wyjdzie choroba psychiczna byłej żony Mikołaja, która odbije się na Stefanku. Poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3388 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Nicole i Stefanka do "Na Wspólnej" w 3388 odcinku zacznie psuć rodzinną atmosferę w małżeństwie Marty i Mikołaja. Co prawda Leśniewscy zgodzili się zająć chłopcem, ale pobyt Stefanka w ich mieszkaniu mocno da się wszystkim we znaki. Zwłaszcza Ksaweremu, którego wyraźnie zmęczy obecność Stefanka, to, że syn ojczyma będzie histeryzował i uparcie wymuszał wszystko na ojcu. Zachowanie Stefanka w 3388 odcinku "Na Wspólnej" wzbudzi niepokój Mikołaja, a to do usłyszy od wychowawczyni syna w szkole zmrozi mu krew w żyłach. Okaże się, że Stefanek cierpi na napady lęku, jakby się czegoś lub kogoś panicznie bał.

Zatroskany Leśniewski w 3388 odcinku "Na Wspólnej" zapyta chłopca wprost czy coś się wydarzyło, co sprawia, że czuje strach. W odpowiedzi Stefanka usłyszy niepokojące rzeczy o Nicole, o dziwnym zachowaniu matki, która nad sobą nie panuje, która z każdym dniem staje się coraz bardziej nieobliczalna. Jeszcze wtedy Mikołaj nie będzie miał pojęcia, że Nicole krzywdzi ich syna, bo jest chora psychicznie!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3395: Śmierć Elżbiety. Przeszczep serca ukochanej Igora nie uda się. Nalepa będzie miał krew na rękach - ZDJĘCIA

Kilka dni później, w 3391 odcinku "Na Wspólne" ze Stefankiem będzie coraz gorzej. Mikołaj i Marta nie poradzą sobie z napadami lęki chłopca. W dodatku zjawi się Nicole, zrozpaczona po rozstaniu z kochankiem Jamesem, której złe emocje udzielą się Stefankowi. Marta okaże byłej żonie Mikołaja współczuje i zaproponuje, by została na trochę u nich w mieszkaniu. Leśniewskiemu wcale się to nie spodoba, bo będzie miał przeczucie, że Nicole potrzebuje fachowej pomocy. Nie pomyli się!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3389: Makabryczny wypadek Darii i Adama. Namysłowski umrze na jej oczach - ZDJĘCIA

Ponieważ Nicole nie będzie miała gdzie mieszkać wkrótce w "Na Wspólnej" Marta i Mikołaj zaoferują jej dach nad głową. I bardzo szybko tego pożałują. Z niepokojem zauważą, że Nicole z dnia na dzień zachowuje się dziwniej. Do tego stopnia, że pewnego dnia „porwie” Martę podczas jazdy samochodem, czego natychmiast się wyprze. Innym razem w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej" wyzna Mikołajowi miłość i zaproponuje mu wyjazd. Kiedy zostanie odrzucona, wpadnie w furię.

W końcu Nicole niebawem w "Na Wspólnej" trafi do szpitala pod opiekę psychiatryczną, gdzie lekarze zdiagnozują u niej osobowość borderline. Niestety, nieobliczalna Nicole ucieknie ze szpitala. Chwilę potem okaże się, że Stefanek również zniknął! Mikołaj zrobi wszystko, by ratować syna przed chorą psychicznie byłą żoną.

Na Wspólnej ZWIASTUN na marzec. Makabryczny wypadek Darii i Adama! Igor nie pozwoli Eli umrzeć
Na Wspólnej odc. 3391. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Stefanek (Gabriel Pakieser)

i

Autor: TVN/ PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej odc. 3391. Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek), Stefanek (Gabriel Pakieser)
Na Wspólnej odc. 3391. Nicole (Maria Niklińska), Stefanek (Gabriel Pakieser)

i

Autor: TVN/ PAWEL WODZYNSKI/EAST NEWS Na Wspólnej odc. 3391. Nicole (Maria Niklińska), Stefanek (Gabriel Pakieser)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze