Na Wspólnej, odcinek 3318: Kochanka Maksa w ciąży! Ilona dowie się prawdy i natychmiast wyląduje u psychologa

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3318: Kochanka Maksa w ciąży! Ilona dowie się prawdy i natychmiast wyląduje u psychologa

Na Wspólnej, odcinek 3318: Kochanka Maksa w ciąży! Ilona dowie się prawdy i natychmiast wyląduje u psychologa

2021-10-23 9:24

W 3318 odcinku "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) osobiście spotka się z kochanką Maksa (Adam Fidusiewicz). Będzie miała ambitny plan obwieszczenia kobiecie, że planuje wrócić do Brzozowskiego i zacząć wszystko od nowa. Niemal zemdleje, kiedy w 2218 odcinku "Na Wspólnej" usłyszy od Pauli (Helena Ganjalyan), że ta jest w ciąży! Ilona nie zbierze się po tej informacji i czym prędzej popędzi do psychologa! Maks stawi się u Zdybickiej, ale jej świat stanie na głowie.

"Na Wspólnej" odcinek 3318 - czwartek, 4.11.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3318 odcinku "Na Wspólnej" Ilona postanowi postawić wszystko na jedną kartę. Maks zdradził ją z Paulą, a ona się załamała. Już w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" łączyła leki z alkoholem, a na wszystko patrzył wystraszony Wiktorek (Kajetan Borowski). W 3318 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka weźmie los w swoje ręce. Będzie zdecydowana się przełamać i spróbować wybaczyć Brzozowskiemu skok w bok. Osobiście umówi się z jego kochanką, co będzie dla niej nie lada wyzwaniem. Zaciśnie zęby i spojrzy w twarz kobiecie, która uprawiała seks z jej mężem. Postara się zachować klasę i zdrowy rozsądek - do czasu. To będzie prawdopodobnie najgorsza rozmowa w życiu Ilony.

Zobacz koszmarne spotkanie Ilony i kochanki Maksa w GALERII ZDJĘCIA>>>

Kochanka Maksa w 3318 odcinku "Na Wspólnej" załamie się na wieść, że Ilona chce wrócić do Brzozowskiego i dać mu jeszcze jedną szansę. Podejmie taką decyzję myśląc głównie o Wiktorku. Właśnie wtedy w 3318 odcinku "Na Wspólnej" Paula rzuci Zdybickiej w twarz, że nosi pod sercem dziecko Maksa! Ilona przeżyje szok... Nie otrząśnie się po tej informacji. Nawet nie będzie w stanie logicznie myśleć. Słowa Pauli zranią ją do tego stopnia, że natychmiast zacznie potrzebować specjalistycznej pomocy.

Przeczytaj: Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

W 3318 odcinku "Na Wspólnej" Ilona wyląduje pod poradnią psychologiczną. Nie będzie nad sobą panować, więc kiedy spojrzy na plakietkę, zastanowi się czy wejść do środka. Zacznie się wahać, ale los postawi na jej drodze przystojnego mężczyznę, który zauważy, że Ilona potrzebuje pomocy. Sam podejdzie do kobiety i zacznie rozmowę. Zdybicka w 3318 odcinku "Na Wspólnej" będzie jednak tak otępiała, że trudno jej będzie się porozumieć. Kiedy później do jej domu przyjdzie Maks, nie da rady spojrzeć mu w oczy.

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze