Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

Piotrek z "M jak miłość" przezywa bardzo ciężkie chwile! Został sam z synami, a oni poważnie zachorowali! Sytuacja stała się tak napięta, że Marcin Mroczek zdecydował się podzielić z fanami na swoim profilu na Instagramie, tym co przeżywa, czym ściągnął sobie na głowę kolejne kłopoty. W rezultacie tej akcji aż żona musiała go przywołać do porządku, a on publicznie przepraszał... Jakby tego było mało, osobisty dramat Marcina Mroczka zbiega się w czasie z koszmarem jaki wydarzy się w życiu Zduńskiego w najbliższych odcinkach serialu. Zobacz dramat Piotrka z "M jak miłość" na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" sam chorymi synami! Żona musiała interweniować zza granicy 

Uwielbiany przez fanów Piotrek z "M jak miłość" w życiu osobistym ma podobne do swojego bohatera problemy. Kiedy dzieci chorują, a tata zostaje z nimi sam, nie do końca wystarcza mu cierpliwości. Tym razem obaj synowie Marcina Mroczka i jego żony Marleny - Ignacy i Kacper - zachorowali na raz i aktor musiał podzielić się z fanami jak jest mu ciężko! Popełnił przy tym jednak jeden poważny błąd... - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

- Moja żona wyjechała grzać swój tyłek w ciepełku, a ja zostałem sam z chorymi dziećmi! - poskarżył się gwiazdor "M jak miłość" na Instastory. Przy tej okazji Mroczek opowiedział jak jest mu ciężko, że traci cierpliwości i musiał zadzwonić po pilną pomoc do dziadka... I w końcu Piotrek z "M jak miłość" ścignął na siebie poważne kłopoty!  

Zobacz też: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

W efekcie Piotrek z "M jak miłość" musiał nagrać kolejny film, w którym tłumaczy się żonie z całej sytuacji. I przyznaje się oficjalnie, że został przez Marlenę Murę przywołany do porządku! - zobacz jak to wyglądało w GALERII ZDJĘĆ!

- Gwoli wyjaśnienia, bo dostałem ochrzan od mojej żony! Wiadomo, jak żona zaczyna się denerwować, to trzeba uciekać... Otóż "grzeje swój tyłek w ciepełku", ale wyjechała do pracy - tłumaczy się z wcześniejszych słów Mroczek. - To nie zmienia sytuacji, że po pracy idzie na plażę, czy też obok plaży! Kocham cię, Misiu moja, wiem, że ciężko pracujesz, ale wracaj już, proszę cię...

Ignaś i Kacper zapadli najpewniej na jedną z jesiennych chorób, a Piotrek  "M jak miłość" "staje na rzęsach", żeby nie nudzili się w domu. Ostatecznie na pomoc przybył dziadek chłopców, a dzielny tata zorganizował dla synów kino domowe z popcornem. Czy panowie dadzą sobie radę, zanim piękna żona Marcina Mroczka wróci do domu?

- A jak wróci to ja wyjadę! - zapowiada na swoim Instastory Marcin Mroczek oznaczając żonę @marlenamura w opisie zdjęcia z pięknym czerwonym sercem - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.   

W "M jak miłość" Piotrek Zduński też będzie borykał się z chorobą dziecka, a w dodatku upiorny zbieg wydarzeń w 1608 odcinku serialu doprowadzi nawet do tego, że zostanie pobity! A kiedy dodać, że Lenka niebawem opuści rodzinę, robi się naprawdę wielki dramat. 

Nie przegap: Ciężarna Ilona Janyst musi oszukiwać w M jak miłość. Aneta nie będzie już taka sama - ZDJĘCIA

Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku
Sonda
Kto jest lepszym tatą - Marcin Mroczek czy jego Piotrek z "M jak miłość"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze