Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka umiera! Justyna oskarży Żbika o zabicie jej męża! - WIDEO

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka umiera! Justyna oskarży Żbika o zabicie jej męża! - WIDEO

Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka umiera! Justyna oskarży Żbika o zabicie jej męża! - WIDEO

2021-10-15 8:22

W 3306 odcinku "Na Wspólnej" ojciec Darka (Michał Mikołajczak) dostanie zawału serca i będzie umierał na jego oczach. W rezydencji Zakościelnych rozegrają się dramatyczne sceny kiedy Andrzej (Dariusz Niebudek) nagle złapie się za serca i chwilę potem nieprzytomny upadnie na podłogę. Szybka reakcja Darka w 3306 odcinku "Na Wspólnej" zapobiegnie śmierci Zakościelnego, ale stan Andrzeja będzie poważny. Na tyle, że rozhisteryzowana Justyna (Magdalena Kacprzak) oskarży Darka, że chciał zabić ojca. Zobaczcie WIDEO z 3306 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3306 - czwartek, 14.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Tragedia w 3306 odcinku "Na Wspólnej" w domu ojca Darka Żbika, znanego prawnika Andrzeja Zakościelnego będzie skutkiem zdrady jego żony Justyny?! Choć Darek będzie krył macochę przed ojcem i słowem nie powie mu, że zdobyć nagranie z wypadku Zakościelnej, na którym jest młodszym kochankiem, to i tak Andrzej bardzo przeżyje stłuczkę żony. Zbagatelizuje też niepokojące objawy, ból ramienia, który nie pozwoli mu nawet spać. Nerwy i stres zrobią swoje i Zakościelny w 3306 odcinku "Na Wspólnej" dostanie zawału serca w kancelarii. Tuż po spotkaniu z klientem, na szczęście w chwili kiedy Darek będzie w pobliżu.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3308: Darek ukryje przed ojcem zdradę Zakościelnej i zajmie jego miejsce. Tego już będzie dla Kasi za dużo - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3310: Maks wróci do Ilony i Wiktorka, ale zada im bolesny cios! Wybierze kochankę - ZDJĘCIA

Szybka reakcja Darka w 3306 odcinku "Na Wspólnej" uchroni Zakościelnego przed śmiercią. Andrzej trafi do szpitala, wdzięczny synowi za uratowanie życia. Będzie do tego stopnia wzruszony, że zacznie wychwalać Darka przy żonie i drugim synu. Tadeusz (Jakub Pruski), który szczerze nienawidzi przyrodniego brata nie będzie mógł znieść słów Andrzeja. Bo w oczach Zakościelnego Darek znów będzie bohaterem.

Z kolei Justyna w 3306 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie w taką histerię, że podczas rozmowy z Darkiem przed szpitalem rzuci mu w twarz podłe oskarżenia. Zarzuci Żbikowi, że powiedział Andrzejowi o zdradzie i dlatego doszło do tragedii. Stanie się jasne, że to Żbik chciał zabić jej męża dla własnych korzyści.- Jak mogłeś to zrobić?! Jak mogłeś ty cholerny egoisto?! Widziałeś w jakim jest stanie! Chciałeś go zabić?! Przez ciebie dostał zawału!

Żbik w 3306 odcinku "Na Wspólnej" nie pozwoli się tak obrażać. Chwyci macochę w ramiona, żeby przywołać ją do porządku. - Nie rób scen! Nie powiedziałem mu! Ale nie myśl, że on nic nie widzi! Robisz to specjalnie? Chcesz zrobić miejsce dla młodszego kolegi?

- Nic nie rozumiesz! - krzyknie Justyna. - Oświeć mnie! - poleci jej z pogardą Darek. Wreszcie w 3306 odcinku "Na Wspólnej" Justyna przyzna się Żbikowi, że zdradza Andrzeja, ale bardzo tego żałuje. - Przyjechał z Krakowa, ja naprawdę chciałam to skończyć! Przysięgam! - wyjaśni. Świadkiem tej sceny w 3306 odcinku "Na Wspólnej" będzie Tadeusz, który zacznie podejrzewać, że jego matkę i Darka coś łączy...

Na Wspólnej, odcinek 3306: Ojciec Darka umiera! Justyna oskarży Żbika o zabicie jej męża
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany