Na Wspólnej, odcinek 3302: Smolny zabił przyjaciela. Dostanie przerażający anonim! Ktoś wie co zrobił  - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3302: Smolny zabił przyjaciela. Dostanie przerażający anonim! Ktoś wie co zrobił - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3302: Smolny zabił przyjaciela? Dostanie przerażający anonim! Ktoś wie co zrobił - ZDJĘCIA

2021-09-29 14:56

W 3302 odcinku "Na Wspólnej" Smolny (Łukasz Konopka) będzie musiał się zmierzyć z mroczną przeszłością, koszmarem, który rozegrał się ponad 20 lat, a teraz powróci za sprawą jego dawnego przyjaciela. W życiu Smolnego pojawi się bezdomny Ryszka (Przemysław Sejmicki), którego kiedyś Krzysztof bardzo dobrze znał. Ukryje jednak przed Basią (Grażyna Wolszczak) prawdę kim jest Ryszka. I zaczną się dziać dziwne rzeczy. Zrobi się groźnie do tego stopnia, że w 3302 odcinku "Na Wspólnej" Smolny dostanie anonimowy list, w którym ktoś uprzedzi, że wie co kiedyś zrobił. Wiele będzie wskazywało na to, że Smolny zabił przyjaciela, a teraz Ryszka po latach wyjawi tajemnicę zbrodni!

"Na Wspólnej" odcinek 3302 - czwartek, 7.10.2021, o godz. 20.15 w TVN

Przeszłość Smolnego z "Na Wspólnej" kryje wiele sekretów, o których zwłaszcza Basia nie ma pojęcia. To, że teraz Krzysztof jest przykładnym mężem i ojcem, nie oznacza, że zawsze był dobrym człowiekiem. I nie chodzi tylko o krzywdy jakie wyrządził Kindze Brzozowskiej (Ilona Wrońska), podłości jakich dopuścił się kiedy jeszcze był cyniczny, bezwzględnym draniem po trupach dążącym do celu. Dawne życie Smolnego naznaczone jest śmiercią jego przyjaciela, niejasnymi kontaktami z podejrzanymi ludźmi. A zacznie się od tego, że w 3301 odcinku "Na Wspólnej" los postawi na drodze Smolnego i Basi mężczyznę, który będzie wyglądał na bezdomnego. I wcale nie będzie dla Krzysztofa nieznajomym, który go zaczepi!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3300: Macocha i brat Darka opracują plan jak się go pozbyć! Ukradną nawet testament - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

Co Smolny z "Na Wspólnej" ukrywa przed Basią?

Zaskoczona Basia w 3301 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie miał pojęcia, że jej mąż zna takich ludzi. Okaże się, że ten mężczyzna to Ryszka, przyjaciel Krzysztofa z czasów młodości. Smolny posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność Basi  i wmówi jej, że to najprawdopodobniej była to po prostu pomyłka.

Wieczorem w 3301 odcinku "Na Wspólnej" nad Wisłą Smolny spotyka się z Ryszką. Z ich rozmowy będzie wynikało, że spotkanie z bezdomnym ma związek z pewną tajemnicą z przeszłości Smolnego. I chodzi o śmierć innego przyjaciela. Krzysztof spróbuje zmusić Ryszkę, żeby dał mu spokój, ale ten pojawi się w konkretnym celu - żeby wyrównać stare rachunki! 

Co zrobił Smolny z "Na Wspólnej" w przeszłości?

Wstrząśnięty tą rozmową Smolny w 3302 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie jeszcze wtedy miał pojęcia jak to co zrobił w przeszłości wpłynie na jego życie i rodzinę. Uda się do schroniska dla bezdomnych w poszukiwaniu Ryszki, żeby raz na zawsze zamkną tę sprawę. Na miejscu odkryje, że mężczyzna jednak zniknął. Od innych dowie się, że podobno widział on duchy zmarłych i wiecznie wspominał o niejakim Rafale.

Tymczasem Smolny w 3302 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie w redakcji tajemniczy anonim o treści "Wiem, co zrobiłeś". W nocy zaczną go dręczyć koszmary. W snach pojawi się zmarły Rafał, kompan Smolnego i Ryszki sprzed lat, którego Krzysztof mógł nawet zabić!

Na Wspólnej ZWIASTUN na październik. Darek odkryje romans żony swojego ojca, tajemnica z przeszłości Smolnego zniszczy mu życie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze